Walda GangTisk

JAFAR - exkluzivní rozhovor o vile pro Walda Gang!

8.11.2013

Jan Filipenský alias JAFAR patří do Walda Gangu od letošního dubna jako smraďoch singer a mohli jste ho už na pár koncertech vidět a především slyšet. V posledních týdnech se kolem něj zvedla vlna zájmu, když nastoupil jako překvapivý soutěžící do Primácké reality show Vyvolení. My jako první Vám s ním přinášíme ostrej rozhovor pár dní po vyloučení ze soutěže a nebral si rozhodně žádný servítky!

 1. Můžeš nám říct, co tě přimělo jít do vily?
Motivací bylo několik. První, nejméně závažné, bylo zkusit, zda to dám a vyzkoušet si, jak by to mohlo vypadat v uzavřené společnosti v uzavřeném prostoru. Jezdím rád na moře a do analogické situace se lze poměrně snadno dostat při jakékoli delší přeplavbě. Další, tentokrát větší motivace byl honorář a tou největší medializace mého jména a tváře, což nezbytně potřebuji pro svoji profesi herce, moderátora a performera. O motivaci výhry 5 milonů netřeba mluvit, už od začátku jsem to neviděl moc reálně.

2.  Kdo tě z vily nejvíc nebavil a naopak?
Nejvíc mě bavil a baví Vlado. Je to šlechtic téhle hry. Choval se vždy co nejkorektněji a co možná nejspravedlivěji. Pokud to celé dokázal hrát, gratuluji, věřil jsem mu to. Navíc je velmi tažný a zábavný. Je to prostě komediant. A to já jsem taky i když jinak než on. A v okamžiku kdy se ročiluje, vyvalí oči půl metru před obličej a hodí ručičkama jak Krteček. A to má pak člověk udržet vážnou tvář … . Kdo mě ale fakt nejenže nebavil, ale doslova iritoval jak bejka červenej fábor byla, je a bude Regina. Je to drzá, falešná, namachrovaná, hloupá, krutá mrcha o níž se opravdu nechci ani dohadovat, co všechno a s kým už v životě dělala. Prostě když o sobě takováhle chemoblondýna prohlásí, že je strašně inteligentní a do všeho vidí a že všechno je jen velká hra kdovíkoho a že my jen nemáme dost infa, jinými slovy že jsme úplně blbí a tupí, otvírá se mi fakt v kapse dar přítele Messera! Všecko ví, všecko zná, od všeho má klíče, všude byla minimálně dvakrát a hlavně furt do všeho mektá. Lidi umí posuzovat jen podle toho jak vypadají, zda mají nadváhu a jak se oblékají. Povrchní špína to je! Teď mne zas po chvíli a na chvíli mrzí, že jsem tam nezůstal, protože týhle bestii bych připravil malý soukromý, ale přece jen peklíčko! Už jen za tu drzost, kterou si ke mně dovolila.

 3.  Měl jsi nutkání podpálit vilu nebo někoho zmlátit?
Ani ne, to mám až teď, viz výše. Nafackovat jí nemůžu, i když by si to zasloužila úplně moc, bo by se řeklo, že Jafar je násilnický hovado a mlátí ženský, ale teda v tý ledový vodě, co bych na ni lil, by se asi utopila!

4. Vypadl jsi docela brzo, jaká by byla tvoje strategie v případě výhry posledního duelu?
Třeba někoho sežrat?  -  Vydržel jsem až dost. Já od začátku žádnou strategii neměl a neměl jsem ji ani pro „Poslední soud“. Prostě tam jít, udělat prima show a vox populi - vox Dei (hlas lidu - hlas Boží). Navíc - lidi nežeru, je to prej sladký a kdo by se s tím dělal…

5. Říkal jsi nám, že jsi chvíli sledoval vilu v TV, ale vůbec tě to nebavilo?
To není úplně správně. Kdysi jsem snad viděl něco málo z první řady, kam jsem se i neúspěšně hlásil, z druhé, třetí a čtvrté řady jsem neviděl absolutně nic. Koukám občas, když je čas, až teď, protože mne zajímá, jak to tam dopadne …

6. Myslíš, že tě do budoucna nějak ovlivní tvůj pobyt ve Vyvolených?
No já doufám, že jo. Že snad bude více práce. Jo a snad nepotkám někde naživo Reginu. Jestli jo, učte se píct buchty s pilníkama, budou potřeba.

7. Co bys udělal s výhrou?
Tak jak jsem říkal - pořádný tóčo! A pak bydlení ve svým, podle svýho. Ale teď už je to jen sen...

8. Co máš v plánu v zimě, kdy nevystupuješ s Walda Gangem?
Chcípám hlady! Kšeftů málo, ostatní práce ještě méně, asi pojedu do Venezuely udělat banku … Ne, nějaká práce je, snad jí přibude a po vánocích bych strašně, strašně moc chtěl jet zpět na naši úžasnou plachetnici La Grace. Musel jsem to kvůli VV odložit. A to jsem už měl koupenou letenku!

 

Tak děkujeme za rozhovor a těšíme se s Tebou zase příští sezónu!

 

 

 

 

zpětFACEBOOK

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

4.10.19 Pá - Lnáře
12.10.19 So - Milevsko
19.10.19 So - Práče u Znojma
25.10.19 Pá - Jindřichův Hradec
26.10.19 So - Kladno

total / online TOPlist © Walda Gang 2019