Walda GangTisk

Jiří Pomeje dostal nakládačku od kamaráda!

Aha - 19.07.2011

AhaZkrachovalý producent Jiří Pomeje (46) se nepohodl se svým mecenášem a kamarádem Pavlem Páskem (43).

Ve hře jsou samozřejmě miliony, které Pomeje dluží, kam se podívá. Milionáři Páskovi přetekla trpělivost a s Pomejem si to vyřídil jako chlap s chlapem – ručně stručně! „Chytil jsem ho pod krkem a jednu mu vlepil,“ přiznal deníku Aha! Pásek.

Pavel Pásek – muž, který dlouhá léta financuje veškeré aktivity Jiřího Pomejeho, a v minulosti dokonce podporoval i Ivetu Bartošovou – už má všeho dost. Podle odhadů do svého letitého kamaráda vrazil několik milionů, které jsou zřejmě nenávratně pryč.

Výbušný a cholerický Pomeje se před par týdny setkal s Páskem v jeho kasinu a po nevinné hádce a několika nejasnostech, které mezi sebou kamarádi měli, se strhla mela. Robustní Pásek si nenechal nic líbit a svalnatce Pomejeho udeřil.

„Kdy že to bylo? Vždyť jsme byli spolu na dovolené v Chorvatsku,“ snažil se nejdřív zapírat Pásek, pak ale přiznal, že k »drobnému« konfliktu došlo.

„Může být rád, že jsem mu nezlomil nos,“ dodává majitel kasina a člen skupiny Walda Gang. Přitom právě Pavel Pásek je člověk, který Pomejeho věčně tahá z bryndy.

Když ex-manžel Ivety Bartošové skončil pod mostem, pronajal mu bydlení, platil mu telefon, a dokonce ho poslal na dovolenou, aby si trochu odpočinul od noční můry, kterou jsou jeho milionové dluhy!

autor: kre, zdroj: Aha

zpětFACEBOOK

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

4.10.19 Pá - Lnáře
12.10.19 So - Milevsko
19.10.19 So - Práče u Znojma
25.10.19 Pá - Jindřichův Hradec
26.10.19 So - Kladno

total / online TOPlist © Walda Gang 2019