WG do filmu
poté co se náš song Chajda drnová objevil ve filmu i na soundracku Sněženky a Machři po 25 letech ,je tu další nabídka.Producent Jan Nejedlý(Snowborďáci,Experti,Prachy dělaj člověka…) si nás vybral do svého nového filmu Veni,vidi,vici ,kde si i zahrajem jako kapela na jakémsi pofidérním mejdanu a v roli našeho managera bude Petr Novotný.Tentokrát s docela vtipnejma replikama na náš soubor.
21.05.návrat Milana Sekretáře
Hulligans a roudies pláčou štěstím a nadšením.Showman a buldozer dívčích srdcí Milan Sekretář,našimi slovenskými ultrafans řečený Milko,který z důvodů pracovního vytížení musel přerušit vystupování s WG se vrací na podium .A to v nové roli a s novým kostýmem.Máte co jste chtěli !!!
Příspěvek Božský Vláďa Š.
Tentokrát jen v rychlosti pár slov, jelikož mám moc práce. V dubnu jsme věnovali dva víkendy práci ve studiu…. písničky se povedly a těší se na Vás. Vláďa Šafránek
příspěvek JiříK Stivín
29.4.Nálada je výborná, páč jsem ve skvělé formě.Po dnešní zkoušce a nových peckách(u kterých jsem měl pocit,že už jsem je někdy hrál…)je jasný ,že jsme tím nejlepším co v Čechách je.
neuvěřitelné – WalgaGang měl zkoušku
Po roce plánování,přemlouvání a vyhrožování jsme konečně domluvili zkoušku,na které jsme měli přidat do našeho play listu nové songy.Zkouška,ohlášena na 15 hod,ůspěšně začala v 16:30.Přehráli jsme si repertoár z loňského roku a některé písně nám připadali nové,protože většina z nás si je po zimní pauze už nepamatovala.Přesto se nám zdá,že některé písně jsme ještě nikdy nehráli a určitě budou překvapením letošní sezóny.Po 18-té hodině nás přepadla žízeň a šlo se k Tygrovi. Ahoj,páru tam hoď! Myšák
HRÁLI JSME PRO MISTRY
16.04.09 Jsme hráli Karlovarským hokejovým mistrům, na rozlučce se starou plech arénou. Nálada byla super a jelikož máme mezi hokejisty kumpány, umožnili nám vyfotit se s pohárem pro mistra České extraligy. Klikni na obrázek!
Tímto zdravíme všechny Karlovarské fanoušky a hokejistům přejeme mnoho úspěchu v další sezóně.
Vopičák 27.4.2009
Ahoj všichni fans, ultra fans, no prostě všichni co nás máte rádi. Musím se Vám pochlubit, že jsme v minulém týdnu s parťákem ze "Smarďochů" Tomášem zvaným Kulinský oslavili v jeden den ( 23.4. 09 ) naše dvoje narozky. No a musím se přiznat, že jsme je zapili opravdu fest a teďko se už moc a moc budeme těšit na pravidelné hraní a nejvíc asi na akci 8.5. 09 do našeho rodného údolí města Poličky, kde hrajeme společně s Vítkovým kvartetem a místním úplně všeho revivalem Motorest Bandem.
Takže cus bus, autobus anebo koloběžka, vždy Váš Vopka
Nejbližší koncerty Walda Gang 2025
15.8. – Pátek – Jihlava – Magmafest – 15:45 h
16.8. – Sobota – Konopiště – 15:30 h
21.8. – Čtvrtek – Hluboká nad Vltavou – 21:45 h
23.8. – Sobota – Klatovy – 17:10 h
23.8. – Sobota – Rožmitál pod Třebešínem – 21:00
Všechny koncerty Walda Gang najdete tady.