Walda GangTisk

Aktualizace: 6.1.2015

Útržky z bulvárního tisku

    Super Blesk PF 2012

více


Walda Gang - Estrádní soubor pod Hrabalovou bustou

Rock & Pop - duben 2008

foto fotoKulty a antihrdinové. Vášně kladné i čirá nenávist. To vše patří pod hlavičku masové zábavy. Na následujících stránkách se podíváme na tři generace "bavičů", kteří sklízejí opovržení intelektuálů a jásot kotlů na svých koncertech. Na otázku, zda je lepší kvantita nebo kvalita, si odpovězte sami podle toho, co nejraději děláte po návratu z práce či ze školy a jestli preferujete hospodu, nebo kavárnu.

více


Veselý rock od táboráků

TRUCKER-KING - březen 2008

foto foto foto fotoMoc dobře si pamatuji, když jsme jako kluci lezli do cizích zahrad a kradli nádherné třešně, takové ty krásné fialové srdcovky. Trika k prasknutí, stejně jako tváře. A k tomu poťouchlé prozpěvování "Jó třešně zrály". A pak ty Slavíky z Madridu. Táborák, praskající dřevo a vonící buřty. Jo, tomu se říká "nechte mě příjemně snít". Prima šlágry. Jako mnoho dalších, které nazpíval Waldemar Matuška. Najednou je zase slyším, ovšem v trochu jiné podobě. Texty souhlasí, ale ti "šílenci" to mydlí pěkně od podlahy. WALDA GANG vtrhl na českou scénu nečekaně a jako neřízená střela. Získává si srdce desetitisíců fanoušků. Kde vystoupí, tam to vře. Tahle prima parta vtáhla písně Matušky do světa bigbítu, s osobitým šmrncem. Kdybych měl mluvit se všemi členy kapely, musel bych objet celou republiku. Ale i trio ve složení Vláďa Šafránek, Tleskač a Radek Sedláček mi stačilo k tomu abych pochopil, že téhle kapele jde hlavně o jedno. Bavit lidi a bavit sebe. Docela fajn recept...

více


Proměna vlků v beránky... Bude to ještě Walda Gang?

fotoRock & Pop - březen 2008

Chápeme recesi, ale i ta má určitou hranici, řekl Jaroslav Těšínský z agentury Musica Bohemica, která pořádá anketu Zlatý slavík. Loni touto dobou proběhla médii kauza o hrozících soudních sporech "Slavíků" a Walda Gangu kvůli jejich vyřazení z hlasování.

více


Nepřipadám si jako umělec

Mladá Fronta Plus - květen 2007

foto fotoVladimír Nerušil narušil pravidlo, že se v showbyznysu chytnou jen mladí a krásní.

Skupinu Walda Gang zpopularizovalo podání žaloby na agenturu pořádající Zlatého slavíka. Ta vás vyřadila kvůli údajnému porušení pravidel. Šlo z vaší strany jen o reklamní tah?

více


Walda vod Červený řeky

For men - březen 2007

foto foto foto foto foto fotoUslyšet a spatřit kapelu Walda Gang naživo patří prý mezi unikátní kulturní zážitky, protože Walda Gang je, alespoň podle domovských stránek kapely, hustej mazec. Na našich papírových stránkách je třeba se spokojit pouze s vizuální stránkou souboru. Ale i ta stojí za to!


Walda Gang proti Slavíkovi

Rock & Pop - leden 2007

foto fotoNení objev jako objev
Hudební skupina Walda Gang se v průběhu letošního hlasování v Českém slavíkovi dostala do první padesátky. Měla tedy, resp. mohla mít, podle svých slov víc než reálnou šanci stát se "objevem roku!". Teprve z webových stránek www.ceskyslavik.cz se po vyhlášení výsledků dozvěděla, že... "v průběhu hlasování byly na internetu zveřejněny výzvy k organizovanému hlasování ve prospěch skupiny Walda Gang, Eva a Vašek SURF a ve prospěch zpěváka Záviše.


Strana: 1  2  3  4 


FACEBOOK

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

24.8.19 So - Lužany u Jičína
30.8.19 Pá - Plaňany(Kolín)
31.8.19 So - Hlinsko
6.9.19 Pá - Výrava
7.9.19 So - Roudnice nad Labem

Oslava narozenin se zvrhla v obžerství!

Křest CD Svařák Hop Hej v Hard Rock Café!

 

 

Eldorádo jen pro odolné!


total / online TOPlist © Walda Gang 2019