Walda GangTisk

Aktualizace: 6.1.2015

Útržky z bulvárního tisku

    Super Blesk PF 2012

více


Walda Gang opět přilákal tisíce návštěvníků

15.8.2012

„Účast byla přibližně stejná jako v loňském roce. V pátek sklidila největší úspěch za opravdu poctivý koncert kapela Rybičky 48, v sobotu pak jednoznačně Walda Gang, který se v Domažlicích skvěle zapsal už v loňském roce a který vždy předvede zajímavou šou, takový 'hudební cirkus'," popsal jeden z organizátorů festivalu Jan Halík s tím, že hodně posluchačů se sešlo i na v Domažlicích premiérovém koncertě skupiny Vypsaná fixa. Při její autogramiádě se také tvořily největší fronty.

Celý článek zde.


Benátská noc 2012 - Jak to opravdu bylo?

5.8.2012

Benátská noc 2012 - Jak to opravdu bylo?Největší úspěch u diváků nezaznamenal Josef Vojtek a jeho banda, ani Bryan Adams nebo Dan Landa, nýbrž skupina divočáků kolem Pavla Páska z Walda Gangu. Diváci snažení kontroverzní partičky ocenili tím, že celou hodinu a půl pařili na písničky Walda Gangu s rukama nad hlavou. „Ty písničky jsou tak přiblblý, že si na ně musí zařádit úplně každej,“ ušklíbá se potěšeně kytarista Marcus Tran. 

Vzhledem k naší skromnosti ale musíme přiznat, že jsme tedy jen o trochu lepší než Kabáti.

Celý článek zde.


VIP ZPRÁVY 29.7.2012 - Walda Gang Benátská Noc 2012

31.7.2012

Přinášíme Vám videoreportáž od našeho primáckého kumpána Pomíka ze sobotní Benátské Noci! Krátký sestřih ukáže jak fanfárově jsme se měli a dozvíte se třeba jaké požadavky máme na pořadatele! Jsme ale jinak skromní hoši! Ahoooooooooooj!

Odkaz na videoreportáž zde.


Přihlašte se k odběru na našem Youtube Kanálu


Gavriely si vyvařila luxusní káru!

22.7.2012

„Když jsem viděl ty blafy, které vařila, vsadil jsem se s ní, že jestli s tím vyhraje, dostane ode mě na léto luxusní auto. Pořád totiž skučela, že jezdí v plechovce. Myslel jsem, že to mám v kapse. Vždyť to její jídlo bylo tak pro králíky, po tom by se neutloukl vůbec nikdo, natož náš manažer Jiří Pomeje,“ diví se ještě teď prohrané sázce podnikatel a šéf kapely Walda Gang Pavel Pásek.

 

Celý článek zde.


Bude Marcus dobrým otcem?

18.7.2012

„Kluci po koncertu minulý týden slavili, byl to pořádný rokenrol. Chlastali jako o závod, pak se strhla nějaká potyčka a Marcus u toho nemohl chybět,“ prozradil serveru Super.cz člověk blízký kapele Walda Gang, kde Tran hraje. Gavriely by si měla rozmyslet, jestli je Marcus ten pravý, s kým chce mít miminko.

Celý článek zde.


Milenec Gavriely ohrozil megakoncert Walda Gangu!

11.7.2012

Marcus zraněn!Spousta alkoholu, rvačka a pořádný průšvih. Člen kapely Walda Gang Marcus Tran (26) si při řežbě v baru poranil ruku a ohrozil tak koncert, na který má o tomto víkendu přijít deset tisíc fanoušků! Vše prasklo ve chvíli, kdy fotograf přistihl Trana, jak opouští soukromou kliniku s obvázanou rukou.

Další informace v článku!


Walda Gang zavzpomíná na Matušku!

6.7.2012

„Máme od čtvrtka třídenní šňůru, kterou zakončíme o víkendu v Blatné. Kdo z fanoušků s námi chce zavzpomínat na Waldemara a užít si hudbu Walda Gangu, neměl by na naších koncertech chybět, protože se budou dít věci,“ řekl Šípu zakladatel skupiny a baskytarista Pavel Pásek s tím, že si fanoušci, kteří by se rádi zúčastnili, mohou najít místa konání na internetových stránkách kapely."


Celý článek zde.


Pražské publikum zdecimováno!

19.6.2012

"Pražský hudební klub Hard Rock Café se otřásl v základech – sešla se tam parta nevybíravých hromotluků, kteří dali světu rázně najevo, že jsou opět na scéně se svou novou deskou Svařák hop hej."

Celý článek zde


Asi jiný gang... Marcus Tran a Jiří Pomeje křtili CD

8.6.2012

„Walda Gang je parta zajímavejch týpků. Jsou to super muzikanti a mají něco do sebe,“ svěřil se Marcus. Ví, o čem mluví. K bandu patří například bývalý král drogového trhu Jakub Mohamed Ali, pornoherec Robert Rosenberg a podnikatel Pavel Pásek. Nové album Svařák se křtilo v úterý v Hard Rock Café. „Cédečko se nahrávalo na Barrandově, mixovalo v mexickém Cancunu a masterovalo na Slovensku,“ chlubí se šéf kapely Pásek. Album pokřtili například Jiří Pomeje a fotograf Jakub Ludvík. 

Celý článek zde.


Sčítání rockerů na Benátské noci

Rock & Pop - 03.08.2011

bnVydavatelství One & One Company Ltd. připravilo pro festival Benátská noc zajímavou akci „Sčítání rockerů“. Hned na začátku je ale nutno zmínit, že ze strany vydavatelství se jednalo o nadsázku, která měla za cíl hlavně pobavit účastníky tohoto festivalu. Výsledek celého sčítání poslouží vydavateli k vyhodnocení, kolik návštěvníků festivalu čte rockový magazín SPARK a hlásí se k fanouškům metalu, kolik návštěvníků čte Rock&Pop a hlásí se ke klasickým rockerům. Protože hlavní ceny byly zajímavé, soutěže se zúčastnilo i spoustu jiných návštěvníků, kteří odpověděli na otázku, že „nečtou ani jeden z uvedených časopisů“.

více


Strana: 1  2  3  4 


FACEBOOK

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

24.8.19 So - Lužany u Jičína
30.8.19 Pá - Plaňany(Kolín)
31.8.19 So - Hlinsko
6.9.19 Pá - Výrava
7.9.19 So - Roudnice nad Labem

Oslava narozenin se zvrhla v obžerství!

Křest CD Svařák Hop Hej v Hard Rock Café!

 

 

Eldorádo jen pro odolné!


total / online TOPlist © Walda Gang 2019