Walda GangTisk

Sčítání rockerů na Benátské noci

Rock & Pop - 03.08.2011

bnVydavatelství One & One Company Ltd. připravilo pro festival Benátská noc zajímavou akci „Sčítání rockerů“. Hned na začátku je ale nutno zmínit, že ze strany vydavatelství se jednalo o nadsázku, která měla za cíl hlavně pobavit účastníky tohoto festivalu. Výsledek celého sčítání poslouží vydavateli k vyhodnocení, kolik návštěvníků festivalu čte rockový magazín SPARK a hlásí se k fanouškům metalu, kolik návštěvníků čte Rock&Pop a hlásí se ke klasickým rockerům. Protože hlavní ceny byly zajímavé, soutěže se zúčastnilo i spoustu jiných návštěvníků, kteří odpověděli na otázku, že „nečtou ani jeden z uvedených časopisů“.

Festival Benátská noc proběhl ve dnech 28. - 31. 7. 2011 a jak už je tradicí, na „Benátské“ buď panuje brutální vedro, nebo „chčije a chčije“. Bohužel hned první festivalový den v pátek k večeru začalo mírně „chcát“, ale až v sobotu se „rozechcalo“ ukrutně, takže diváci si vytrpěli naneštěstí své. Nedělní program nakonec musel být kvůli naprosté nepřízni počasí zrušen – déšť a proudy vody ohrožovaly na pódiu umělce a samozřejmě i samotné diváky, kteří trpěli jak deštěm shůry, tak bahenní lázní zdola.

bnNaše akce se dočkala na festivalu obrovského zájmu od návštěvníků, neboť šlo o výhry 2 x 10 000 Kč. Sčítání rockerů proběhlo v pátek i v sobotu za zmiňovaného trvalého deště a všechny sčítací listy byly dány ke slosování, které se uskutečnilo v sobotu před koncertem skupiny Chinaski. Slosování se ujal známý rockový zpěvák Vláďa Šafránek. A co čert nechtěl, Vláďa šmátral a šmátral v celém balíku hlasovacích lístků a vytáhl jako prvního výherce čtenáře obou časopisů - Rock&Pop a SPARK, Jiřího Horáka z Prahy, což je manager č. 1 (skupina jich má celkem 27) kapely Walda Gang, který nevěřícně kroutil hlavu překvapením od nedalekého výčepu, kde zapíjel s Gangem koncertní úspěch a ve VIP stanu si akorát tak myslel, že si z něj ostatní dělají blbou srandu. Druhým vylosovaným byla „mokrá“ Lucie Mokrá z Ráječka na Moravě, jež byla se svým mužským protějškem z výhry samozřejmě taky v euforii. Zatím nebyla čtenářkou, ale ,,prý si teď předplatí“. Nikdo totiž nevěřil, že se bude skutečně losovat o 2 x 10 000 Kč a je to míněno opravdu vážně!

Vydavatelství časopisů Rock & Pop a Spark - One & One Company Ltd. - vítězům vřele gratuluje a těší ho, že mohlo předat vítězům obě super výhry na místě! 

zdroj: Rock & Pop, autor: Pavel Schuster, vydáno: 03.08.2011 

zpětFACEBOOK

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

4.10.19 Pá - Lnáře
12.10.19 So - Milevsko
19.10.19 So - Práče u Znojma
25.10.19 Pá - Jindřichův Hradec
26.10.19 So - Kladno

total / online TOPlist © Walda Gang 2019