Walda GangTisk

Aktualizace: 6.1.2015

Útržky z bulvárního tisku

    Super Blesk PF 2012

více


JAFAR - exkluzivní rozhovor o vile pro Walda Gang!

8.11.2013

Jan Filipenský alias JAFAR patří do Walda Gangu od letošního dubna jako smraďoch singer a mohli jste ho už na pár koncertech vidět a především slyšet. V posledních týdnech se kolem něj zvedla vlna zájmu, když nastoupil jako překvapivý soutěžící do Primácké reality show Vyvolení. My jako první Vám s ním přinášíme ostrej rozhovor pár dní po vyloučení ze soutěže a nebral si rozhodně žádný servítky!

 1. Můžeš nám říct, co tě přimělo jít do vily?
Motivací bylo několik. První, nejméně závažné, bylo zkusit, zda to dám a vyzkoušet si, jak by to mohlo vypadat v uzavřené společnosti v uzavřeném prostoru. Jezdím rád na moře a do analogické situace se lze poměrně snadno dostat při jakékoli delší přeplavbě. Další, tentokrát větší motivace byl honorář a tou největší medializace mého jména a tváře, což nezbytně potřebuji pro svoji profesi herce, moderátora a performera. O motivaci výhry 5 milonů netřeba mluvit, už od začátku jsem to neviděl moc reálně.

2.  Kdo tě z vily nejvíc nebavil a naopak?
Nejvíc mě bavil a baví Vlado. Je to šlechtic téhle hry. Choval se vždy co nejkorektněji a co možná nejspravedlivěji. Pokud to celé dokázal hrát, gratuluji, věřil jsem mu to. Navíc je velmi tažný a zábavný. Je to prostě komediant. A to já jsem taky i když jinak než on. A v okamžiku kdy se ročiluje, vyvalí oči půl metru před obličej a hodí ručičkama jak Krteček. A to má pak člověk udržet vážnou tvář … . Kdo mě ale fakt nejenže nebavil, ale doslova iritoval jak bejka červenej fábor byla, je a bude Regina. Je to drzá, falešná, namachrovaná, hloupá, krutá mrcha o níž se opravdu nechci ani dohadovat, co všechno a s kým už v životě dělala. Prostě když o sobě takováhle chemoblondýna prohlásí, že je strašně inteligentní a do všeho vidí a že všechno je jen velká hra kdovíkoho a že my jen nemáme dost infa, jinými slovy že jsme úplně blbí a tupí, otvírá se mi fakt v kapse dar přítele Messera! Všecko ví, všecko zná, od všeho má klíče, všude byla minimálně dvakrát a hlavně furt do všeho mektá. Lidi umí posuzovat jen podle toho jak vypadají, zda mají nadváhu a jak se oblékají. Povrchní špína to je! Teď mne zas po chvíli a na chvíli mrzí, že jsem tam nezůstal, protože týhle bestii bych připravil malý soukromý, ale přece jen peklíčko! Už jen za tu drzost, kterou si ke mně dovolila.

více


PRVNÍ DOJMY: Kameňák 4 má svou OSN. Obec sprostonárodních neumětelů

7.10.2013

"Už s režisérem Zdeňkem Troškou si Kameňák pletl lidovost s podbízivostí, ale osm let po třetím dílu, bez Trošky a s prořídlým zásobníkem anekdot přiznává brak natvrdo. Nemá příběh, vývoj ani řemesla, jen otravné hudební předěly mezi vyčichlými vtipy a sponzorskými výrobky. Herci či spíše "herci" se řehtají pointě sami, pro jistotu, kdyby zaražený sál strnul v němém úžasu. Což se děje každou chvíli, ať mladíci loví dívčí "bobry" nebo Romové okapy do sběru.

Ale v jednom ohledu si Kameňák 4 zaslouží obdiv: spojil pod svou vlajkou snad všechna jména budící paniku diváků s mozkem. Režisér Ján Novák natočil horor Klíček, scenárista Marcel Bystroň poklesek Po hlavě do prdele. Producenti Jiří Jurtin a Zdeněk Kubík stáli za Babovřesky, na jejichž sedmý díl zve v Kameňáku 4 plakát, Jiří Pomeje produkoval i minulé Kameňáky, Pavel Pásek je z Walda Gangu, jehož hudba tu burácí. A v roličce se zubí věčný samouk Tomáš Magnusek."

Více v článku na iDNES.


Rozhovor s účastníky Maloskalské Noci 2013

18.6.2013

Walda Gang se prezentuje rockově upravenými písněmi Waldemara Matušky v podání téměř identického dvojníka "Waldy". Dalším zpěvákem je Vláďa Šafránek. Dojem příjemného zážitku dotvářejí skvělí muzikanti a sympatický sbor. O tom, že posluchače Walda Gang baví, svědčí nabité sály a na letních festivalech na tuto kapelu chodí mraky fanoušků.

1/ Co je u Vás nového?

Tak kromě toho, že jsme celou zimu krásně odpočívali a dobíjeli energii, někdo na gauči, někdo v Mexiku, tak za zmínku stojí to, že se na tuto sezónu těšíme víc jak na kteroukoliv jinou.
2/ Máte připraveno něco speciálního během vašeho vystoupení na Maloskalské noci?
Určitě ano, ale netýká se to jen pódiového vystoupení, ale i speciálního zákulisního programu.
3/ Myslíte se, že je dobře, že vznikají nové festivaly jako je právě Maloskalská noc?
Každý nově vznikající festival si ve velké konkurenci buďto své místo najde, anebo ne. Každopádně je dobře, že máme kde hrát.

Nezapomeňte se mrknout na videopozvánku!


Po Rosenbergovi jde exekutor. Dluhy vymáhá i po gaunerech z Walda Gangu

15.2.2013

Bývalý pornokrál Robert Rosenberg (37) má dál potíže kvůli své minulosti. Po průšvihu s jeho dřívějším podnikáním na něj spadla exekuce v řádu statisíců, a tak je nyní až po uši v maléru. „Volá všude možně a chce mě připravit o všechny příjmy. Teď dokonce chce, aby všichni pořadatelé koncertů Walda Gangu, v němž hraju, zastavili všem členům kapely honoráře. Na mé průšvihy doplácejí kamarádi,“ stěžuje si Rosenberg.

„Je mi to líto, já o tom nevěděl. Podrazili mě!“ fňuká Rosenberg, který se teď stydí svým kumpánům ze skupiny přijít na oči. Exekutor podle něj dobře ví, že spolupráce s Walda Gangem není jeho jediná aktivita, jenže na rozdíl od ostatních u téhle cítí velkou příležitost, jak dluh umořit.

„Chtěli jsme, aby na nás začali lidi koukat jako na hodné hochy, ale asi je to marnost nad marnost,“ krčí rameny zpěvák Walda Gangu Vláďa Šafránek a dodává: „Jsme asi fakt zkrátka banda kriminálníků.“

Více v článku.


Gauneři z Walda Gangu šli hromadně do basy!

26.12.2012

Tělocvična zaplněná k prasknutí zločinci, a před nimi parta pološílených muzikantů, kteří by si skoro mohli z fleku vyměnit s vězni místa. „Bylo zvláštní, kolik známých, o kterých si člověk doteď myslel, že se nad nimi slehla zem, jsme tam potkali. Dozorci byli velmi benevolentní, takže po koncertě došlo k velmi osobnímu kontaktu, děkování a objímání,“ řekl Super.cz Jakub Mohamed Ali, který ví, že téměř všichni členové skupiny jsou vážnými adepty na kriminál. „My jsme parta, která ve vězení pořád jednou nohou je. A bude to horší,“ tvrdí vážně.

Více v článku!


Píše se o nás!

4.12.2012

Není to tak dlouho, co skončila naše "hudební" sezóna, ale je vidět, že média mají stálý zájem o naše krásný xichty. Není to náhoda, jdeme pořád nahoru a dokazuje to velkolepý prodej našeho posledního alba Svařák Hop Hej! Naposledy o nás napsali před pár dny v magazínu SPY, kdy se ženil náš Waldík s jeho překrásnou nyní už manželkou. A to byl nebyl Walda Gang, kdyby se tam neukázali všichni z kapely a dalších pár desítek managerů, bez kterých by se akce vůbec nemohla konat a nikdo by si bez nich ani neodběhl na hajzlík!

Více výtisků v sekci Z TISKU.


Marcus Tran: rozhovor pro SUPERSPY!

28.11.2012

Walda Gang je prima parta, kde hrajou opravdu skvělí hudebníci, ale dělají si ze sebe takovou legraci, jak jsou vlastně nejkreténštější kapela na světě, která neumí zahrát ani notu. Ještě větší legrace je, že na nás chodí velké davy, ještě jsem nezažil koncert, kde bychom hráli pro poloprázdný sál! Před pár dny jsme byli ve studiu a snažili se na objednávku totálně zkazit píseň jednoho našeho hodně známého předního zpěváka. Samozřejmě s jeho svolením. Bylo to pro jeden komediální pořad. V životě jsem při nahrávání nebrečel smíchy. Bylo to tak strašně blbý, že i hluchej by se z toho zastřelil, nebo nás prosil, ať ta píseň přestane! A nejlepší na tom je, že ten zpěvák řekl, že se mu to takhle líbí! Tohle zažijete jen s Walda Gangem nebo Monty Pythonem!

Více v článku.


BLESK! 24 hodin s Upírem

15.10.2012

Co dělá náš slavný kumpán Upír během všedního dne? Tak například vstává jako jediný z nás v 7 ráno a vypravuje svoji dceru Kristiánku do školy a po cestě do školy si klidně i zaskotačí panáka, zatímco mi si ho nalejeme do krku. Následuje trochu válení a psychická příprava na koncert s námi, s Walda Gangem! Toto a mnoho dalšího se dočtete v sekci TISK, kde je celá stránka BLESKU věnovaná Upírovi k mání.

 

Napište mu na Facebook!


Koza pro Martinu Gavriely!

9.10.2012

Martina Gavriely a její nevšení dárek od Walda Gangu!Modelka a moderátorka Martina Gavriely (34) se dočkala opravdu velkého překvapení. Kapela Walda Gang, ve které působí také její životní partner Marcus Tran (27), jí věnovala k narozeninám nevšední čtyřnohý dárek. Nejednalo se o pejska, kočičku ani zakrslého králíčka (ostatně všechny tyto mazlíčky už Martina doma má), ale dostala malé pětiměsíční kůzle. „Byl to šok. Tohle jsem vážně nečekala," kroutila hlavou Gavriely, kterou rozhodil jednak dárek samotný, ale také jméno zvířete. „Koza se jmenuje Martinka. Představte si to," diví se moderátorka pořadu Top Star Love...

Odkaz na celý článek zde.


Jakub Ali: Gauner s mozkem skladatele!

11.9.2012

"Když si přečtete několik článků na internetu v souvislosti s členem kapely Walda Gang Jakubem Mohamedem Alim, napadne vás, že jde o pořádného gaunera, jenž ví, co je špinavá práce. Když jste v hledání aktivnější, zjistíte, že pod maskou drsného chlápka, který si nebere servítky, se ukrývá geniální muzikant."

Odkaz na článek zde.


Strana: 1  2  3  4 


FACEBOOK

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

4.10.19 Pá - Lnáře
12.10.19 So - Milevsko
19.10.19 So - Práče u Znojma
25.10.19 Pá - Jindřichův Hradec
26.10.19 So - Kladno

Oslava narozenin se zvrhla v obžerství!

Křest CD Svařák Hop Hej v Hard Rock Café!

 

 

Eldorádo jen pro odolné!


total / online TOPlist © Walda Gang 2019