Walda GangInfo

Pražské Hard Rock Café zažije událost roku!

křest18.05.2011

Velevážené publikum, a je to tady! Co se zdálo být při vydání Vládíkovy první sólovky snem, nyní se stalo skutečností! Oslavte a pokřtěte s námi druhý sólový album Vládi Šafránka  Buccaneer. Garantujeme vám, že tohle ještě pražský Hard Rock Café nezažilo! Jediný živý vystoupení k Šafrdově nový placce vypukne 7.6.2011 ve zmíněným klubu Hard Rock Café, rozjezd od 19:30 hodin.

Doražte všichni včas! Na pódiu začnou lítat hromy & blesky ve 20:30 hodin, konec koncertu musí být ve 22:00 hodin, jelikož jsme v centru Prahy a páni policajti nemají pro rockový nářezy pochopení. A že to nářez bude! Vláďu Šafránka totiž na pódiu doprovodí psycore metalová kapela Dymytry a tohle jedinečný spojení už těžko někdy někde uvidíte. Dobrá zpráva pro ženy a dívky všech věkových kategorií: kluci přijdou bez masek, tudíž kromě skvělý muziky, a našeho zrzavýho kocoura Vládíka, bude i na co koukat! :-)

Možná přijde i kouzelník ... a další pozvaní hosté Olga Lounová, Jakub Mohamed Ali, Martin Volák, Dan Landa. Nechte se překvapit, kterej z hostů CD pokřtí! ;-) Křtem a koncertem to ovšem nekončí, ale začíná volná zábava až do rána bílého :-)

V Hard Rock Café budete mít možnost nákupu nejen "cédéčka", ale taky nějakých pěkných "bukanýrovských" a "waldagangovských" hadříků na sebe. Vyberte si už teď v našem shopu na webu, pak stačí jen ukázat prstem na místě na zboží, který vám padlo do oka, nakoupit a spokojeně odejít! :-)

Rekapitulace: 7.6.2011, 19:30 hod., křest CD Buccaneer Vládi Šafránka, pražský klub Hard Rock Café - mapka v odkazu pro ty, kteří netrefí. Vstupné jde na Šafrdův účet :-)) ... takže zdarma! :-) Těšíme se na vás!

zpětFACEBOOK

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

4.10.19 Pá - Lnáře
12.10.19 So - Milevsko
19.10.19 So - Práče u Znojma
25.10.19 Pá - Jindřichův Hradec
26.10.19 So - Kladno

total / online TOPlist © Walda Gang 2019