Walda GangInfo

Aktualizace: 12.6.2019


Vláďa Šafránek TRIBUTE Žluté Lázně

12.6.2019

Ve čtvrtek se uskuteční vzpomínkovej koncert na našeho Vládíka, na kterým uslyšíte písničky, který jste měli od něj rádi. Spolu s Harlejem vystoupíme s kapelami Dymytry, Divokej Bill, Rybičky 48, Debustrol, Alkohol, Komunál, Ota Váňa (Kabát), Jirka Urban (Arakain), nově potvrzeny kapely Tlustá Berta a DeBill Heads a mnoho dalších kamarádů. Výtěžek akce bude poukázán Centru pro plicní hypertenzi Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.

 

Odkaz na událost:

https://www.facebook.com/events/867628780235299/?ti=as

 

 

 


Přece nebude chcát věčně!

29.5. 2019

Nechceme předbíhat, podle počasí venku to nevypadá, ale JE TU LÉTO! Čekají nás super akce jako například Hořepník s DeBill Heads, Malá Skála, Jamrock, Sokolov, Slavkov a jeho Topfest a další! Všechny informace najdete v sekci Koncerty a úplně nejlepší je nás sledovat na Facebooku a Instagramu, kde máme skoro každej den nějakej pohyb. Máme to tento rok fakt našláplý a srší z nás energie jako nikdy předtím že by to bylo tím chlastem? 

WALDA GANG FACEBOOK

WALDA GANG INSTAGRAM 


Kameňák!

24.3.2018

Jak už jste si všimli, tak každej pátek od 20:20 na Nově běží novej seriál Kameňák, ve kterým se nejen všichni z kapely prostřídáme, ale veškerou hudbu jsme produkovali my a jsme na to náležitě hrdí. Můžete poznat naši pecku pro rybáře Rybu, která je zremixovaná na tisíc způsobů a taky samo Každej den z novýho alba. Tak užívejte každej den, každej pátek od 20:20 na Nově! 

 

Mrkni na Facebookovu Kameňákostránku pro novinky a klipy, je to prdel! 


Probouzíme se ze zimního spánku

23.3.2019

Na vědomost se dává, že náš hudební soubor grázlů se začíná probouzet se zimního spánku a už neskoro za měsíc vyráží na další sezónu napříč zemí!!! První koncert kde se letos uvidíme je Přerov. Celý seznam který budeme postupně doplňovat najdeš v sekci koncerty jako vždycky. Tenhle rok bude stát fakt za to, tomu věřte. 

 

 

  


PF 2019

30.12.2018

Drahé děvčata, drazí chlapci, milý fans a milovaní ultrafans.

Dovolte abychom Vám poděkovali za přízeň v loňském roce, který pro Nás byl neskutečně plodným a přínosným a zároveň jsme o mnoho přišli. Odehráli jsme báječné festivaly a koncerty, vydali jsme báječné CD, za kterým si všichni nadšeně stojíme, po letech jsme vytvořili klip, který Nám bohužel druhý den cenzura pro obscénnosti stopla, ale hlavně jsme přišli o našeho skvělého zpěváka a kamaráda Vláďu Šafránka.

Jako ohlédnutí za tím, že jsme s tímto mimořádným člověkem mohli dlouhé roky tvořit, vystupovat a žít, si Vám dovolujeme ke konci tohoto mimořádného roku nadělit klip, který je mu věnovaný.

Mějte Nás rádi,máme Vás rádi a v Novém roce vše Nej. 


JE TU LÉTO 2018!

3.6.2018

Je tu léto a s ním nová deska Walda Gangu, na které najdete úplně nové hity jako "Ryba, Na jednu noc, Léto"! Pracovali jsme na ni usilovně, někdy až na pokraji sil a šílenství. Co na ni bude tak zajímavý a vlastně pro Walda Gang revoluční? Možná si vzpomínáte na náš zákaz vlastní tvorby z minulých let, to se ovšem s novou a mladou krví v kapele změnilo. To bysme ale nebyli my, abysme VÁS, naše ultrafans, pořádně nenapínali. Desku JE TU LÉTO! vydáme až 15. června! Budete ji mít jako první možnost zakoupit den poté na koncertě v Lokti na našem červeným stánku a samo na našem e-shopu. Tímhle to ale nekončí, v rukávu máme ještě nový brutální klipy... to už ale zase příště. Je tu LÉTO, který si budete dlouho pamatovat! 


Šmajda - záskok za Vládíka

17.5.2017

Jak už jste si mohli všimnout, našeho milovanýho Vládíka zatím zastupuje náš slovenský bráško Miro Šmajda. Máme za sebou pár koncertů a VY lidi jste ho přivítali skvěle! Žádný jiný změny v našem teamu neproběhli, takže se na každým koncíku můžete vidět s Myšákem, Buřtem, Atomem, Martinem, Josiem, Marcusem a mlátičkou Ritchiem. 

Kde nás uvidíte samo najdete v sekci KONCERTY a další informace a srandičky na našem FEJSBŮKU.

 

 


PF2017 aneb shrnutí roku 2016

1.1.2017

Probudili jsme se z kocoviny a můžeme s klidným srdcem říct, že jste VY a MY s náma tento rok přežili. Máme za sebou zvláštní sezónu, která byla uprostřed přerušena ze zdravotních důvodů Vládíka. Díky všem, co jste mu přáli a dodali mu energii, ten se totiž po 2 měsících vrátil zpět na pódium jako borec a má u nás největší respekt. Dále jsme navštívili desítky starých i nových míst a seznámili se se stovkami nových tváří. Děkujeme všem za přízeň v minulém a tomto roce. Mějte se fanfárově a jako už to máme ve zvyku... MÁTE, CO JSTE CHTĚLI, DESKA BUDE TENTO ROK! Váš Vládík, Buřt, Myšák, Marcus, Josie, Ríša, Atom a Martin!


Uvidíme se brzy!

7.8.2016

Děkujeme všem za podporu našeho Vládíka a za stovky přání k uzdravení. Vládíkovi to udělalo radost a je vidět, že nás máte rádi jako my VÁS! Děkujeme taky všem kapelám, co to vzali za nás a odehrály naše nasmlouvaný štace. A teď super zpráva! Pokud vše proběhne podle plánu s léčbou Vládíka, tak bychom se už mohli na konci měsíce vidět zase na koncertech! Těšíme se na VÁS a budeme informovat o všem co se děje! Hezkou neděli a žijte fanfárově! Váš milující Walda Gang! 

 


HRABE NÁM!

9.6.2016


Rozjeli jsme to na plný obrátky, nový pecky, nový album?

24.4.2016

Právě jsme se probudili po včerejší akci v Králikách u Novýho Bydžova a musíme zkonstatovat, že lepší start sezóny jsme si nemohli ani přát. Jsme plní energie a nabití na další víkend u Ostravy a další a další akce tohoto roku. Ti, co byli na koncertě můžou potvrdit, že jsme slib dodrželi a začli jsme hrát nový pecky, na který jste tak čekali. A jak to vypadá s novým albem? Čím dál líp, protože my jako vousáči vypadáme čím dál hůř a to by bylo, aby to s managmentem nehnulo. My vydržíme, vydržte s náma, bude to velký! Sledujte náš Facebook, tam jsme jako doma!

 


DOKUD NEBUDE NOVÁ PLACKA...

1.3.2016

... TAK SE NEBUDEM HOLIT! Rozhodli jsme se, že zvolíme tuto formu protestu proti nevidání naší nové placky našim managmentem, a necháme se zarůst jako houmlesáci a hnusáci z Bronxu. Neuhneme ani o milimetr a naše krásné tváře se nepřiblíží ani na metr k břitvě nebo holícímu strojku. Tak jsme řekli, a tak bude. Teď je to na Vás hoši. A pokud nás chcete povzbudit lidi, tak nám pošlete na Facebooku svoji vousatou fotku, DOKÁŽEME TO! Vládík, Atom, Myšák a Ríša

Podpořte nás na FACEBOOKU!

 


 A JE TO TADY - SEZÓNA 2016!

28.1.2016

Rock se s rockem sešel a máme tady sezónu 2016. V záložce Koncerty máte aktuální rozpis akcí, kde budeme vystupovat. Sestava Walda Gangu zůstává i v tomto roce stejná (samo až na malý odchylky) a jako největší novinku vám oznamujeme, že tento rok vyjde nové dlouho očekávaná placka! To je prozatím vše a stay tuned! 


ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE

8.9.2015

Společné tour Walda Gang a Dymytry, PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!

Velevážené publikum, blíží se ta velká chvíle, kdy vypukne naše velkolepé, bombastické a nevídané tour Walda Gang a Dymytry!
Tenhle neskutečnej metalovej cirkus začíná už 25.9. v Toužimi a my zahajujeme předprodej vstupenek! Na většinu koncertů bude možné zakoupit lístky v síti Tickestream, část v síti Ticketart a také v obvyklých předprodejích, které šéfuje místní pořadatel. Kde konkrétně je možné předprodejky na každý koncert zakoupit se dozvíte na webech obou kapel. Ticketart běží už nyní a Ticketstream spustíme 9.9. Lístky budou samozřejmě i na místě, ale s ohledem na velký zájem o tuhle bombastickou veselici, doporučujeme zakoupit lístky včas, aby na místě nebyl pláč a skřípění zubů!
Těšíme se na Vás velice velmi!
Naše šapitó už brzo otevře své plátěné brány!

SEZNAM VŠECH PŘEDPRODEJŮ:
25.9. - Toužim - Karlovarská Vstupenka, TICKETSTREAM
26.9. - Bozkov - vlastní předprodej a TICKETSTREAM
2.10. - Česká Lípa - KD Crystal, TICKETSTREAM
3.10. - Jindřichův Hradec - vlastní předprodej a TICKETSTREAM
9.10. - Drnovice u Vyškova - vlastní předprodej a Ticket Art 10.10. - Hluk okr. UH - vlastní předprodej a Ticket Art
16.10. - Polná u Jihlavy - vlastní předprodej a TICKETSTREAM
17.10. - Mrákov - vlastní předprodej a TICKETSTREAM
23.10. - Brloh u Křemže - vlastní předprodej a Ticket Art
24.10. - Neznašov - vlastní předprodej a Ticket Art
30.10. - Králíky okr.HK - vlastní předprodej a TICKETSTREAM


Walda Gang útočí na Moravu!

29.7.2015

Nebo Morava útočí na Walda Gang? Jak jste si přáli, tak konáme! Letos to není rozhodně poprvé ani naposled, kdy o víkendu dorazíme na Moravu, a to konkrétně v pátek na slavnosti piva do Uherského Brodu a v sobotu na Šternbernský Kopec 2015, jak již název napovídá ve Šternberku. Další víkend nás čekají opět slavnosti piva na Kamínce, které právě letos oslavují 20. ročník odkud zavítáme již letos podruhé ke kamarádům slovákům na festival Rock pod Kameňom 2015 ve Snině.

 #waldagang


Aktualita - nová deska 2015

16.6.2015

Letošní sezóna je v plným proudu, zatím žádný průsery, spíš naopak! Tak jsme se rozhodli do toho zase šlápnout, nakopat se do zadků a začít makat na další desce. Tento víkend nás čeká Chlumecká Noc, kde si zahrajeme s našima nejlepšíma kámošema, a to Komunálem, a v sobotu se objevíme na Hřebečským slunovratu. Na další štace mrkněte do sekce KONCERTY.

Máte, co jste chtěli a můžete se těšit! A nezapomeňte se mrknout na náš Facebook, tam denně uvidíte novinky a životní moudra, co vymyšlíme pro Vaši a naši zábavu.


STAŇ SE SMRAĎOCHEM!

11.3.2015

POZOR POZOR! Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici SMRAĎOCH SINGER - NÁHRADNÍK! Koho chceme? Pořádnýho exota, kterýmu není cizí pohyb, a hlavně zvládne sborovej zpěv a tancovat. Musí být taky tak trochu magor. Jak bude probíhat výběrový řízení? Pošli nám na mail info@waldagang.cz svoji fotku nebo video a napiš nám něco málo o sobě (co máš za sebou, zpěv, pohyb atd.).

Ti nejlepší se sejdou s Atomem ve studiu v Praze a tam se rozhodne!

KONTAKT: info@waldagang.cz

 


HEZKÝ NOVÝ ROK 2015

31.12.2014

Žádnou básničku asi dohromady nedáme, ale chceme Vám poděkovat za Vaši podporu, a za to, že jste pořád s námi. Tento rok jste se rozrostli o pár tisíc fanoušků a fanynek na našem Facebooku, Youtube, Instagramu... ALE HLAVNĚ jste přišli na naše koncerty. Máme z toho obrovskou radost a motivuje nás to v další "tvorbě" a do dalších nových projektů, který chystáme na příští rok.

Přejeme Vám hezký Silvestr a celý následující rok 2015.


Vánoční dárek od Vládíka a Marcuse

23.12.2014

 


KONEC SEZÓNY SE BLÍŽÍ

12.11.2014

Sezóna už je téměř u konce! Je tu malý update! Nyní nás čekají Rockové Katovice, 6. narozeniny Rockového Rádia a nakonec si dáme Ostravu - Rockového Mikuláše! Po těchto štacích si dáme menší odpočinek (většina kapely odletí do cizích krajin), ale po Vánocích začne zase poctivej trénink a samosebou příprava novejch pecek a nové show na příští rok! Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, který aktualizujeme denně.

Facebook, Youtube, Instagram


NOVÉ DÁMSKÉ OBLEČENÍ V E-SHOPU

20.8.2014

Proběhla zase malá aktualizace e-shopu a přidání 4 nových položek - dámské mikiny, dámského trika, dámského tílka a náramků. Vše je samozřejmě opatřeno novým motivem pro rok 2014 a tím ještě nekončíme! Příští týden budou nové placky, trenky, kalhotky a tanga pro naše zarytý fanoušky a fanynky! :-)

Všechny věci najdete i v našem stánku, který nás doprovází na všech akcích. 

Tak a teď už klik na e-shop:
http://www.waldagang.cz/shop/


DVD Kameňák 4 k objednanýmu CD!

5.8.2014

Ještě jsme se ani nevzpamatovali a už je první polovina prázdnin v čoudu. Nezoufejte naši milí fanoušci a fanynky, máme pro Vás ode dneška speciální prázdninovou akci pro ty, co si objednají u nás CD (Eldorado nebo Svařák), a to DVD Kameňák 4 zdarma! :-) Léto ještě nekončí!

Mimojiné dnes v e-shopu přibyla nová pánská trika s novým motivem 2014 s větším a menším motivem. Tento týden ještě přibudou další nový hadříky jako pánské mikiny (až do velikosti 4XL), dámské mikiny, dámská trika, dámská tílka a další maličkosti.

http://www.waldagang.cz/shop/


CD ELDORADO OPĚT V PRODEJI!

16.7.2014

A ti co se ptali, tak se dočkali. Staré CD z roku 2007 opět na e-shopu! A pozor, již brzy nový motiv a nová trika, mikiny a další doplňky. Sledujte Facebook, web a tak dále. Tímto rovnou zpráva pro čekající eshopáky, dnes budeme odesílat objednávky od začátku července a jsme opět na mailu, takže nás bombardujte o sto šest.

Tento víkend nás čeká Makov u Klatov - Letní parket, kde odstartujeme od 23 hodin a v sobotu Nivnice - Kupkofest, stejný čas.Takže neváhejte a přijeďte si zahojahojovat! :-)


Walda skončil ve Walda Gangu!

15.6.2014

„Poslední léta byly jeho výstupy na koncertech pro nás i pro fanoušky utrpením. Byl jako bez života, po pódiu se potácel jako mátoha a nemělo to ani trochu šťávu. Takže původní maskot kapely měl nakonec na koncertech jen tři písně, a to ještě jenom z nostalgie,“ říká zpěvák Walda Gangu Šafrda a přizvukuje mu i kytarista Marcus Tran (28).

Po jarním turné, které se odehrálo ke spokojenosti členů kapely úplně bez Waldy, se s manažerem kapely Pavlem Páskem alias Buřtem domluvil na další spolupráci.

Více v článku...


VELKOLEPÝ VÍKEND PŘED NÁMI!

4.6.2014

Po delší době se hlásíme taky na našem webu kromě Facebooku a hlásíme velkolepej víkend, kterej nás čeká tento týden! V pátek se uvidíme v Konstantinových Lázních na festivalu U PRAMENE 2014, v sobotu v Třebeticích u Dačic, a to na tradičním Moták Festu 2014, a nakonec v neděli si zajedeme až do Slušovic na festival Bílá Hlína Fest 2014! Jen tak pro informaci, Buřt nasadil drastickou dietu a prý se nenechá zahanbit těma třema hubeňourama Vládíkem, Marcusem a Myšákem! Tak co z toho bude? Pekáč buchet nebo pořádnej kynutej knedlík?

Těšíme se na Vás a spojte se s náma na Facebooku! Už nás je bez mála 11 tisíc!


VÝHERCI SÁZKY O ZHUBNUTÍ!

30.4.2014

Dámy a pánové, je to tady! Odhalení proběhlo ve čtvrtek v Retru, kde se sám Buřt doznal, že nezhubl ani prd! Tudíž VY, VY co jste hlasovali pro Vládíka, Myšáka a Marcuse políčkem SPLNIL a pro Buřta políčkem NESPLNIL, jste vyhráli! A jelikož jsme trochu na soutěž zapomněli alkoholovým opojením a vyhlašujem ji až teď, tak obdarujeme né tři, ale rovnou čtyři výherce!

Výherci soutěže:
Jaroslava V.
Májuška Ř.
Lukáš N.
Volný O.

Zároveň se musíme rovnou pochválit kolik práce hoši udělali a nebylo to vůbec jednoduchý. Marcus cvičil denně jógu a boxoval, Myšák trávil hodiny a hodiny na běžeckým páse a Vládík přestal pít pivo a jíst čínský polívky s glutamáty. Pokud jim ty zhubnutá těla vydrží je ale otázka!

Přihlašte se na našem Facebooku nebo mailu, o kterou akci budete mít zájem! GRATULUJEM!


termín sázky na zhubnutí prodloužen do 22.4.

11.4.2014
VYHLÁŠENA TIPOVACÍ SOUTĚŽ O LÍSTKY NA TOUR

Rozhodli jsme se naší sázku trochu zdramatizovat a chceme Vám umožnit si trochu zatipovat, jak to dopadne. Můžete sázet o to, kdo si myslíte, že z dané čtveřice sázku splní- ale POZOR!!! Za správnou odpověď se považuje jen tip na všechny 4!

Každý, kdo bude mít správný TIP vyhrává 2 vstupenky na libovolný koncert jarní tour - počínaje Praha Retro! Tipovat můžete do úterý 22.4. pomocí zpráv na Facebooku a našeho e-mailu!

Zprávu pošlete v tomto formátu:
Šafrda - SPLNIL/NESPLNIL
Marcus - SPLNIL/NESPLNIL
Buřt - SPLNIL/NESPLNIL
Myšák - SPLNIL/NESPLNIL

Sázka o 8 kg!

1.3.2014

POZOR! SÁZKA! Všichni sundáme do prvního koncertu 8 kg, v případě, že ne, tak propadá náš honorář. Samozřejmě v dubnu předvedeme na kontrast aktuální fotky, abysme dokázali, že jsme sázku splnili nebo ne.

Aktuálně hlásíme váhové výkyvy a náladové sportovní aktivity, místy i nechuť se zvednout z brlochu, ale přece jenom máme ještě dost času, tak držte palce, máme rodiny, který musíme živit a šatit! 

 

Více informací a fotek na našem Facebooku


Seznam koncertů na rok 2014!

5.2.2014

Přátelé, kamarádi je to tady! Začátkem dubna vyjíždíme na společnou Tour s našimi kamarády Komunálem a jako hosta si k tomu bereme kapelu Koblížci! Měly by tam být nové pecky a staré se pokusíme alespoň trochu předělat... prostě mělo by to být nějak jiné než jste byli zvyklí. Po tour se vrátíme k našemu klasickému repertoáru i sestavě, ale to bysme prozrazovali moc... taky na klasické štace, na náměstí, pivovary a letní festivaly jako Benátská Noc, ChodRock a nevím kde všude možně. Těšíme se sakra na Vás

Pro koncerty si klikněte zde, nebo je najdete jako vždy nahóře v sekci Koncerty. 


Šťastnej Novej rok 2014!

31.12.2013

Je tady konec roku, ale jak už jsme párkrát napsali, tak s každým koncem přichází i nový a lepší začátek! Letos jsme si sezónu užili ve velkým, objeli jsme téměř celou naši milovanou vlast a zanechali za sebou spousty úsměvů a zážitků (doufáme, že ne potomků), vydali novou písničku Čert Ví, která je oficiálním soundtrackem Kameňáku 4, kde jsme si zahráli jednu z hlavních rolí (kecáme, neměli jsme materiál pro nový klip, tak se kvůli tomu natočil film), přibrali jsme na fanoušcích na našem fejsbůku, a taky je potřeba zmínit, že tento rok se k nám přidal obr, strongman a chrlič ohně Jafar, kterej mezi nás docela zapadl, jelikož je to uřvanej hromotluk a psychopat. To nejdůležitější ale je, že se máme pořád všichni rádi, i když občas se to někde láme a dali bysme si přes držku - jsme parta na život a na smrt!

Budeme se opakovat, ale Všem fanouškům naší kapely děkujeme za velkolepou přízeň a přejeme do roku 2014 pořád skvělou náladu, neopouštějící optimismus, nezlomný zdraví, hromady prachů, kupu splněných snů, spoustu prima zážitků s naší hudbou a lásky tolik, kolik unesete!

Těšíme se na Vás na koncertech v dalším roce a věřte, že to bude zase stát za to! Přípravy jsou v plným proudu!


Váš Walda Gang


Svařák Vánoční volně ke stažení!

Aktualizováno 26.12.2013

Dáváme ke stažení jako dárek k letošním Vánocům. Ptáte se komu patří ty ženský hlasy? Když jsme jeli s Vládíkem Svařák upravovat do Vánoční verze na Barrandov do studia, tak na zastávce vidíme stát 3 ukrutně hezký holky. Nabídli jsme jim svezení a jestli se nechtěj podívat na natáčení a třeba si i něco zazpívat. Nebyly proti. Ve studiu byla sranda až na půdu. Srandičky, prdelky, cinzanno, vodečka a pak někdo řekl něco drsnějšího a holky se naprdly a byly v trapu. Vůbec nevíme kdo to byl, ale ty sbory s nimi jsou super.

Poznámka: Rozhodli jsme se Vám k Vánocům nadělit některé pecky z naší tvorby, které považujeme tak trochu za rarity. Buď byly určeny pro rádia nebo nezapadli do koncepce CD nebo naopak zapadli do šuplíku a nebo tak nějak vůbec. Tak si je třeba užijete...

PECKY, CO NEKOUPÍŠ:

16.12. - Vánoční Svařák (Uložit cíl jako)
19.12. - Eldorado Radio Mix (Uložit cíl jako)
20.12. - Opičáci Radio Mix (Uložit cíl jako)
21.12. - Výlet do bájí Brichta Tribute (Uložit cíl jako)
22.12. - Bojovník (Uložit cíl jako)
23.12. - Hudsonské šífy - Rádio Mix (Uložit cíl jako)
24.12. - Eldorado feat. Iveta Bartošová (Uložit cíl jako)
25.12. - John Brown (Uložit cíl jako)
26.12. - Vánoční Svařák Dance Mix
(Uložit cíl jako)


Novinka!  Kup si naše CDčka na Google Music!

12.11.2013

Jdeme s dobou a tak jsme se rozhodli Vám zprostředkovat naše pecky i v elektronické podobě na nově spuštěném Google Music. Naši hudbu (i jednotlivý písničky) si můžeš stáhnout do mobilu, do tabletu, do pc, vlastně kamkoliv, a poslouchat nás všude. Momentálně máme online CD Walda Gang z roku 2007 a poslední placku CD Svařák Hop Hej, ale už brzo přidáme i novej singl Čert ví, kterej se stal hlavním soundtrackem ke Kameňáku 4.

Tak a můžete klikat:
CD Walda Gang 2007
CD Svařák Hop Hej 2012


JAFAR - exkluzivní rozhovor o vile pro Walda Gang!

8.11.2013

Jan Filipenský alias JAFAR patří do Walda Gangu od letošního dubna jako smraďoch singer a mohli jste ho už na pár koncertech vidět a především slyšet. V posledních týdnech se kolem něj zvedla vlna zájmu, když nastoupil jako překvapivý soutěžící do Primácké reality show Vyvolení. My jako první Vám s ním přinášíme ostrej rozhovor pár dní po vyloučení ze soutěže a nebral si rozhodně žádný servítky!

 1. Můžeš nám říct, co tě přimělo jít do vily?
Motivací bylo několik. První, nejméně závažné, bylo zkusit, zda to dám a vyzkoušet si, jak by to mohlo vypadat v uzavřené společnosti v uzavřeném prostoru. Jezdím rád na moře a do analogické situace se lze poměrně snadno dostat při jakékoli delší přeplavbě. Další, tentokrát větší motivace byl honorář a tou největší medializace mého jména a tváře, což nezbytně potřebuji pro svoji profesi herce, moderátora a performera. O motivaci výhry 5 milonů netřeba mluvit, už od začátku jsem to neviděl moc reálně.

Pokračování zde.


Walda Gang - Hvězda internetu?

31.10.2013

"Walda Gang se v aktuální formaci skládá z našeho nestárnoucícho lídra Waldy, potom Šafrdy, kterej baví českej národ už dvě dekády svým neuvěřitelným hlasem, dále z kytaristů Myšáka Hladůvky, Yardy Helešice a Marcuse Trana, bassáka Buřta, bubeníka Jirky Stivína a smraďochů Atoma, Martina a Jafara! "

Tolik naše představení v soutěži "Hvězda internetu 2013". Na tomto linku můžete pro nás hlasovat a podpořit nás! Tak kdo chce, můžete hlasovat přes Facebook, mail atd..

http://www.hvezdainternetu.cz/detail/2624-walda-gang


Do Vily jde nový soutěžící! NÁŠ JAFAR!

15.10.2013

Jedním ze dvou nových soutěžících, kteří obdrželi Divokou kartu a stanou se tak oficiálními soutěžícími, je i čtyřicetiletý Jan – herec a performer, mezi jehož aktivity patří mimo jiné i ohňová a silácká show nebo třeba kaskadérství. Pravda: figuru na to má!

Příchod Jana je něco, na co nejspíš nikdy nezapomenete – on je totiž obrovský! Když vstoupil do našeho štábu, všem spadla čelist, nám spadla ještě víc během rozhovoru – veliký sympaťák, milující partner a člověk s širokým rozhledem. To je Janek! Nejen jeho nepřehlédnutelná muskulatura jej dělá silným hráčem!

Další info v článku.


PRVNÍ DOJMY: Kameňák 4 má svou OSN. Obec sprostonárodních neumětelů

7.10.2013

"Už s režisérem Zdeňkem Troškou si Kameňák pletl lidovost s podbízivostí, ale osm let po třetím dílu, bez Trošky a s prořídlým zásobníkem anekdot přiznává brak natvrdo. Nemá příběh, vývoj ani řemesla, jen otravné hudební předěly mezi vyčichlými vtipy a sponzorskými výrobky. Herci či spíše "herci" se řehtají pointě sami, pro jistotu, kdyby zaražený sál strnul v němém úžasu. Což se děje každou chvíli, ať mladíci loví dívčí "bobry" nebo Romové okapy do sběru.

Ale v jednom ohledu si Kameňák 4 zaslouží obdiv: spojil pod svou vlajkou snad všechna jména budící paniku diváků s mozkem. Režisér Ján Novák natočil horor Klíček, scenárista Marcel Bystroň poklesek Po hlavě do prdele. Producenti Jiří Jurtin a Zdeněk Kubík stáli za Babovřesky, na jejichž sedmý díl zve v Kameňáku 4 plakát, Jiří Pomeje produkoval i minulé Kameňáky, Pavel Pásek je z Walda Gangu, jehož hudba tu burácí. A v roličce se zubí věčný samouk Tomáš Magnusek."

Více v článku na iDNES.


Novej klip ČERT VÍ je na světě!

30.9.2013

A je to tady! Tolik očekávaný klip k naší nové písničce ČERT VÍ je online na našem Youtube kanálu! Rozklikněte si tady vlevo obrázek a jste tam! Mimojiné v klipu uvidíte i záběry z nově připravovanýho Kameňáku 4, kde jsme si celá banda zahráli a díky nám to bude pořádná prdel!

Pro informace o chystaným Kameňáku 4, kde jsme si skvostně zahráli a má premiéru 10.10.2013 klikněte sem!

PŘÍJEMNOU ZÁBAVU a nezapomeňte nám napsat na Facebook chválu, zamilovaný verše, žádosti k sňatku a sdílejte až se z Vás bude kouřit!


Blížíme se ke konci sezóny/Kameňák 4

24.9.2013

Od konce sezóny nás už dělí jen pár koncertů, ale my jsme pořád aktivní a připraveni Vás bavit za každou cenu. Jestli to ještě nevíte, tak hrajeme v Kameňáku 4, co má 10. října premiéru a do týdne budeme mít novej klip k songu Čert Ví, kterej jsme Vám letos poprvé představili na našich megakoncertech. V zimě se připravte na pár překvapení a příští sezóna bude ještě pekelnější než-li ta letošní!

Taky by bylo záhodno říct, že jsme pořád na mailu a bombardujete nás otázkama, někdy i intimníma, a na všechny odpovídáme, takže nám pište dál, zachovejte přízeň a namáhejte svoje prstíky a mozkový závity. :-)


Prázdninová sleva - obě CD za 150 kč i s poštovným!

30.7.2013

Nezoufejte, že se prázdniny lámou do druhé poloviny (my se válíme celej rok, tohle jsme se dočetli v novinách), rozhodli jsme se všem prázdninovejm flákačům dát jako dárek tuhle slevovou akci na naše obě CDčka! Odteď pořídíte CDčko i s poštovným za 150 Kč! Akce platí i na stánku, takže v Uherským Brodě a v Nikolčicích tento týden si můžete pár placek odnýst. Tak přejeme školákům i neškolákům super zbytek prázdnin a přijďte na náš koncert. RÁÁÁÁÁDI VÁS UVIDÍME!


Váš Walda Gang


Benátská Noc 2013 - na stage skáče Walda Gang!

29.7.2013

Sobota začala… neskutečným vedrem. Jen se obáváme, že oproti zítřku nám tohle vedro bude připadat až moc skutečné. Areál se ani dnes nějak víc nezaplnil, a tak se diváci alespoň nelepili v tom parnu vzájemně na sebe. Na Gambrinus pódiu nám odpoledne graduje a na stage skáče Walda Gang. Celá banda čítá tolik členů, že i kdyby nedělali na pódiu blbiny, bylo by se na co dívat. Že pánové dávají do vystoupení veškerou energii, je katapultuje mezi hlavní hvězdy odpoledne. Naopak Marek Ztracený mi přijde poněkud…ztracený… mezi tím vším kraválem. Tedy rychle nafotit a hurá do stínu.

Celou reportáž najdete zde.


Rozhovor s účastníky Maloskalské Noci 2013

18.6.2013

Walda Gang se prezentuje rockově upravenými písněmi Waldemara Matušky v podání téměř identického dvojníka "Waldy". Dalším zpěvákem je Vláďa Šafránek. Dojem příjemného zážitku dotvářejí skvělí muzikanti a sympatický sbor. O tom, že posluchače Walda Gang baví, svědčí nabité sály a na letních festivalech na tuto kapelu chodí mraky fanoušků.

1/ Co je u Vás nového?

Tak kromě toho, že jsme celou zimu krásně odpočívali a dobíjeli energii, někdo na gauči, někdo v Mexiku, tak za zmínku stojí to, že se na tuto sezónu těšíme víc jak na kteroukoliv jinou.
2/ Máte připraveno něco speciálního během vašeho vystoupení na Maloskalské noci?
Určitě ano, ale netýká se to jen pódiového vystoupení, ale i speciálního zákulisního programu.
3/ Myslíte se, že je dobře, že vznikají nové festivaly jako je právě Maloskalská noc?
Každý nově vznikající festival si ve velké konkurenci buďto své místo najde, anebo ne. Každopádně je dobře, že máme kde hrát.

Nezapomeňte se mrknout na videopozvánku!


NOVÁ KOLEKCE OBLEČENÍ V E-SHOPU!

6.5.2013

Tak a je to tady! S novou sezónou jsme pro Vás vytvořili i novou kolekci oblečení, s kterou uspějete nejen na našich koncertech! Pozor, trika jsou limitovaná edice, kterou budeme prodávat pouze tento rok a pouze do vyprodání zásob. Pokud si triko nestihnete koupit, tak už nebude! Mikina je nově potištěna zepředu přes zip a vzadu na kapuci. Jako model nám rád (ostatně jako vždy) zapózoval náš milovaný Vládík!

 

Koukněte se do e-shopu a objednávejte, Atom je připravenej! Pro rozsáhlejší fotogaleri klikněte sem!


POZOR POZOR! NOVINKA!

24.4.2013

Jak už jste si mohli všimnout v pozvánce na Poličku, máme novej produkt v našem e-shopu, a to pláštěnku-poncho v černé barvě s bílým logem WALDA GANG! Hodí se na letní festivaly, budete v ní štramáci! :-) Ještě podotýkáme, že jde o univerzální velikost, vejdou se do ní i smraďoši, takže VY velcí jedinci nemusíte mít strach. :-)

Pláštěnku najdete na: http://www.waldagang.cz/shop/
Model: Marcus Tran


ZIMA KONČÍ, WALDA GANG ZAČÍNÁ

9.4.2013

Už je to tady dámy a pánové! Probrali jsme se ze zimního spánku (skoro všichni) a sezóna nám začíná! První koncert už tu máme zanedlouho, a to 20.4. ve Staňkově u Domažlic (koukněte se na novou videopozvánku v sekci Koncerty), kde si zahrajeme s Komunálem, následuje naše milovaná Polička v Polička Klubu 26.4. s Vítkovo Kvartetem a kapelou Torzo. Pozor, informace pro PRAŽÁKY, dostane se i na Vás! 30.4. totiž hrajeme ve „Žlutejch“ od 20:00! Je to sice úterý, ale další den je volno, takže můžeme pařit až do rána!

Pro ty, co to ještě neudělali, tak nás lajkněte na Facebooku nebo si přihlašte odběr na našem Youtube Kanálu anebo Instagramu, kam posíláme fotky ještě zatepla z našich mobilních founů.

MÁTE, CO JSTE CHTĚLI!


Spustili jsme náš oficiální INSTAGRAM!

16.3.2013

Je doba mobilů a tabletů (Smraďoch Martin by mohl povídat) a tak nezůstaneme pozadu. Zřídili jsme si oficiální kanál na Instagramu, kde budeme přidávat fotky exkluzivní i fotky ještě teplé přímo z našich mobilů (ano, máme každý mobil, dokonce i tablety a někteří vozí u sebe i pojízdný satelit). Takže popadněte svého smartfouna, pokud ještě nemáte nainstalovaný Instagram, tak tak učiňte a rovnou se přihlašte na odběr ať o nic nepříjdete! :-)

Odkaz na náš Instagram najdete tady nebo v pravém sloupci mezi Fejsbukem a Yůtubíčkem!


Milan Sekretář pro Vás připravil trochu vzpomínek z historie našeho cirkusového souboru písní a tanců.

1.3.2013

 Doprava směr Kosovo - Ráno v 7 hodin jsme měli sraz na vojenském letišti Pardubice, což byl pro naprostou většinu obrovskej problém, tudíž i hrdinský čin a sebeobětování. Ptáte se proč? Odpovím - bylo nutné vstávat v půl šestý ráno, v tu dobu někteří z nás chodí spát. Tradičním zázrakem přijeli bez problémů všichni, akorát Buřt kvičel v hysterickém záchvatu - neb jeho se vstávání nejvíce dotklo - že bloudí po Pardubicích a kdeže je to letiště - a to v Buřtomobilu seděla dvě esa souboru, navigátoři Řek Tleskač a Čechokanaďan Tatíček Štěpán. Odbavení proběhlo jako na letišti standartně, nálada byla dobrá - aby taky né Tatíček rozdával zázračné pilulky do letadla by někdo náhodou nepoblil vojenskýho generála či osazenstvo letadla mnozí letěly totiž poprvé. Já osobně jsem popadnul láhev Rumu, kterou měl u sebe jako příruční zavazadlo taky zkušený cestovatel a světošlap, zakládající člen smraďoch singers, dnes manager č.2 Igoš.

Pokračování tohoto skvělýho článku ZDE!


Pokořitelé Kabátů chtějí zmanipulovat hudební anketu

19.2.2013

„Vyhrajeme to. Koupit se dá všechno,“ říká se stoickým klidem zpěvák a lídr bandu Vláďa Šafránek. Partě sice nyní hrozí zadržení honorářů kvůli exekuci na člena Roberta Rosenberga, ale jak říká její basák Buřt alias Pavel Pásek, jako jediná kapela v republice se nestydí za to, že hraje pro prachy. „Kdybych chtěl dělat takzvaný umění, tak nejsem v týhle show, ale hraju na hoboj v České filharmonii. To je snad jasný,“ kroutí hlavou nad názorem organizátorů anticen Pásek, který je navíc hrdý, že je v jedné partě s Michalem Davidem, jenž dostal čočku za turné se symfonickým orchestrem.

O tom, že Walda gang diváky baví, svědčí prodejnost jejich desek, která jde do desetitisíců. „Máme narvaný sály a na letních festivalech na nás chodí mraky fanoušků. Je nám líto, že to organizátoři této ankety nikdy nezažili a nezažijou, pak by třeba nebyli tak zapšklí,“ směje se jeden z největších drsňáků kapely Jakub Mohamed Ali, který si prý jinak dává podobné hnidopichy k večeři s kečupem.

Více v článku!


Otevřený dopis pořadatelům ankety "Zlatý David"

18.2.2013

Otevřený dopis pořadatelům ankety "Zlatý David" baskytaristy Walda Gangu Pavla „Buřta“ Páska

Vážení, dovoluji si upozornit na několik nejasností Vaší ankety. Existuje vůbec nějaká cena fyzicky? Nikde jsem nenašel žádné fotky z předávání cen z loňských ročníků a tím pádem jsem zjistil, že i mediálně je této anketě věnováno málo prostoru.

Co regule? Nikde jsem je nenašel. A kdo zajistí regulérní průběh ankety? Nechtěl bych, abychom dopadli jako v „Českém Slavíkovi“, kdy jsme si špatně vyložili podmínky a pořadatel nás doživotně diskvalifikoval. Stejně tak spoléhám na to, že nedochází k manipulaci s hlasy a celá soutěž neslouží k prosazování zájmů bafuňářů typu Franty Janečka a spol... .

Proč není udělena cena za celoživotní dílo? Všem i Vám musí být jasné, že by ji získal náš Walda nebo Upír Krejčí a to na anketu také nevrhá příliš pozitivní světlo. Těch nejasností je až moc... a já pevně doufám, že čas a energii, kterou jsem věnoval k zajištění hlasů pro náš soubor nevyjdou do ztracena, neb jsem je mohl věnovat např. cvičení na svůj hudební nástroj.


Po Rosenbergovi jde exekutor. Dluhy vymáhá i po gaunerech z Walda Gangu

15.2.2013

Bývalý pornokrál Robert Rosenberg (37) má dál potíže kvůli své minulosti. Po průšvihu s jeho dřívějším podnikáním na něj spadla exekuce v řádu statisíců, a tak je nyní až po uši v maléru. „Volá všude možně a chce mě připravit o všechny příjmy. Teď dokonce chce, aby všichni pořadatelé koncertů Walda Gangu, v němž hraju, zastavili všem členům kapely honoráře. Na mé průšvihy doplácejí kamarádi,“ stěžuje si Rosenberg.

„Je mi to líto, já o tom nevěděl. Podrazili mě!“ fňuká Rosenberg, který se teď stydí svým kumpánům ze skupiny přijít na oči. Exekutor podle něj dobře ví, že spolupráce s Walda Gangem není jeho jediná aktivita, jenže na rozdíl od ostatních u téhle cítí velkou příležitost, jak dluh umořit.

„Chtěli jsme, aby na nás začali lidi koukat jako na hodné hochy, ale asi je to marnost nad marnost,“ krčí rameny zpěvák Walda Gangu Vláďa Šafránek a dodává: „Jsme asi fakt zkrátka banda kriminálníků.“

Více v článku.


Byli jsme nominování do Zlatýho Davida 2012

14.2.2013

Přátelé, kamarádi, kumpáni - naši milovaní fans, ultrafans a megafans, je to tady - náš den ,,D" nastal. Naše - Vaše skvělá cirkusová kapela WALDA GANG byla konečně nominována v anketě ZLATÝ DAVID 2012, proto Vás všechny žádáme o maximální podporu a hlasujte - pouze jeden hlas z jednoho počítače, což Vás nic nestojí - neboť SMS zprávy nejdou posílat na www.zlatydavid.cz. Věříme, že s Vaší pomocí vyhrajeme nejenom v kategorii kapel - ale především máme šanci vyhrát anketu, celkově. Kapela a vrcholný managment Vám předem všem tímto děkuje za podporu - Vaše hlasy, a pozitivní směřování kosmických sil.

P.S - .na četné dotazy fans sdělujeme, že číslo 32 - počet koncertů pro letošní letní sezónu na našich ofiko stránkách www.waldagang.cz není úplné, neboť manager č.1 Monti tradičně licituje a čeká, kdo dá více prachů - KONEC DŮLEŽITÉHO HLÁŠENÍ!

Více v článku!


Affliction obléklo celý Walda Gang

10.2.2013

Dnes proběhlo focení v pražském Palladiu ve skvělém obchodě s americkým nádechem - Affliction, kde se celý Walda Gang oblékl na novou sezónou. Během focení a natáčení se událo spoustu zajímavých událostí a dokonce nás i chtěli vyhodit z obchodního střediska za neoprávněné focení bez povolení. To by jsme ale nebyli my, kdyby jsme pána po dobrém neukočírovali a tak focení v tomto skvělém oblečení mohlo pokračovat dál. :-)

Klikněte pro FOTKY Z DNEŠNÍHO FOCENÍ V AFFLICTION!

Podívejte se na e-shop Affliction.cz!

 


Walda Gang - Smraďoši zdemolovali kulturák!

21.1.2013

Vše začalo hádkami na Facebooku mezi "smraďoch singers" Atomem a Martinem Švejdou. Nikdo ale nečekal, že se to zvrtne v takovouhle bitku! Během koncertu našeho Vládi Šafránka v kulturním domě v Lité se tito dva do sebe pustili nejdříve slovně, kdy při Eldorádu Atom odmítl tancovat s Martinem tak jak jsou zvyklí a jak bylo původně domluveno, a poté už to oba nevydrželi a rozmlátili vše, co jim přišlo pod ruku. Tito dva se po této aféře nakonec udobřili, když vypustili ze svých horkých hlav vše, co se za ty dva roky mezi nimi nahromadilo a těší se na letošní sezónu. Mimochodem, zveřejnily jsme seznam koncertů pro tento rok!

 


KONCERTY NA ROK 2013!

20.1.2013

Tak jste se dočkali a je to tady! Zveřejnili jsme pro Vás seznam koncertů, neboli po anglicku jak je to modéérní "LINE UP" na rok 2013! Seznam samozřejmě ještě není kompletní, jelikož dostáváme stovky nabídek od pořadatelů - fajnšmekrů, a tak budeme ještě přidávat a upravovat a přidávat a upravovat a o každým novým bigbítu Vás budem naši milí fanoušci informovat. Info ke každýmu koncertu zvlášť doplníme hned jak to bude možný! Je to taky pro nás, abysme vůbec věděli kam máme točit volantem! Těšíme se na Vás!

 


Vládík je aktivní!

11.1.2013

Už máme skoro polovinu ledna a jarní smršť v podobě našich koncertů se pomalu ale jistě blíží. Jsou tací, kteří se připravují celou zimu důkladným obžerstvím, chlastáním a promiskuitou, ale zároveň jsou tu i tací, kteří celou zimu sportovali, jedli střídmě, nepili pívo a slušně řečeno se nekurvili. A pak tu máme Vládíka, kterej se sbalil a vyjel si na prohlídku pivovaru, kde se mu to podle výrazu mooooc líbilo.

Vládíkův Facebook:
"Bylo by fajn, kdybyste přišli v teplákách.."

 

 


PF 2013

28.12.2012

Tak už je tady zase téměř konec roku, ale s každým koncem přichází i nový a lepší začátek! Letos jsme po delší pauze vydali nový CD Svařák Hop Hej, který láme rekordy v prodejnosti a kladných recenzích, zúčastnili jsme se spoustu natáčení do filmů a seriálů, naše facebooková fanouškovská základna se s novým webem rozrostla o 3000 walďáků, máme nový logo a novou strhující kolekci oblečení v e-shopu, a hlavně Vás chodí stále víc a víc na naše koncerty! Všem fanouškům naší zábavné (a letos i obohacený o pár nových xichtů) cirkusové partičky děkujeme za velkolepou přízeň a přejeme do roku 2013 pořád skvělou náladu, neopouštějící optimismus, nezlomný zdraví, hromady prachů, kupu splněných snů, spoustu prima zážitků s naší hudbou a lásky tolik, kolik unesete! Těšíme se na Vás na koncertech v dalším roce a věřte, že se máte na co těšit!

Váš Walda Gang
http://www.waldagang.cz/


Hlášení M. Sekretáře: KONEC SVĚTA V KRIMINÁLE JIŘICE

27.12.2012

Když mně Buřt asi před měsícem kontaktoval zda pojedu zpívat s kapelou do kriminálu Jiřice v pátek 21.12.2012 kdy končí Mayský kalendář - musím zodpovědně říci, že bych konec světa radši prožil na jiném místě např. v pivnici U Zlatého tygra ale v kriminále hm- bych řekl pravdu moc se mně nechtělo, ale co nenechám kumpána Buřta ve štychu a svou ůčast jsem mu potvrdil. Ve středu dva dny před koncertem mně zavolal Šafrda, že jsou na zkoušce ať si zopakuju texty od Michala Tučnýho - Michalův song a Všichni už jsou v Mexiku mj. na ty to písně nedošlo - to je jasný - ale o tom později. Zkoušení v naší kapele jak víte je velice složité a ve skutečnosti se ani nezkouší neboť většinou se sejde půlka cirkusu,a nebylo tomu jinak ani tentokrát neboť já byl např. v té době v Ostravě ale stejně - co jsme umnělcí - a můžeme si to dovolit... vím dobře že tý zkoušce se ani tentokráte moc nedalo neboť Buřt měl u Tygra Vánoční besídku a to jsou vždy myšlenky někde jinde - a jazyk až na vestě... toliko na ůvod.        

Více ZDE!


Gauneři z Walda Gangu šli hromadně do basy!

26.12.2012

Tělocvična zaplněná k prasknutí zločinci, a před nimi parta pološílených muzikantů, kteří by si skoro mohli z fleku vyměnit s vězni místa. „Bylo zvláštní, kolik známých, o kterých si člověk doteď myslel, že se nad nimi slehla zem, jsme tam potkali. Dozorci byli velmi benevolentní, takže po koncertě došlo k velmi osobnímu kontaktu, děkování a objímání,“ řekl Super.cz Jakub Mohamed Ali, který ví, že téměř všichni členové skupiny jsou vážnými adepty na kriminál. „My jsme parta, která ve vězení pořád jednou nohou je. A bude to horší,“ tvrdí vážně.

Více v článku!


Marcus Tran převezl primáckou moderátorku

21.12.2012

Jak už jsme zmínili na Facebooku, TV Prima s námi natočila rozhovor, kde se dozvíte kdo je idol našeho Waldy, jestli se uživíme hraním a jak náš nový kytarista Marcus Benois Tran převezl moderátorku svým sotisfikovaným humorem a rozhovor předčasně ukončil. Zpříjemněte si dnešní konec světa, posaďte se, nechte dárků a na chvíli si odpočiňte na našich stránkách. :-)

 

Oficiální Facebook Marcuse. Napište mu!


Mám rád, svařené víno červené!

19.12.2012

Chce to mít nápad! A ne pořád chrápat! Já dostal jsem nápad! Udělat mejdan! Tak dámy a pánové, Vánoce se blíží podle dešťové přeháňky, co se právě přehnala přes Prahu. Doporučujeme při nákupech použít deštník, pláštěnku a nebo holínky. Nalaďte se do vánoční nálady a pusťe sobě, své rodině, no prostě všem naši upravenou vánoční verzi Svařáku a nezblázněte se z těch vánočních příprav. :-)

Příjemný poslech ZDE! A když už budete v tom, tak se přihlašte k odběru na náš Oficiální Youtube Kanál Walda Gangu!


NOVÉ CD L.U.G.E.R.A NA NAŠEM E-SHOPU!

12.12.2012

Náš slovenský kumpán a kamarád L.U.G.E.R. vydal nové CDčko "Kriminálnik", kterou zprodukoval Pavel Pásek, alias náš Buřt. Buřt a především Jakub Mohamed Ali měli na tvorbě CDčka lví podíl a ke "slovu" se dostal i samotný Walda Gang v posledním bonusovém songu "Pravda alebo lži".

Pár slov od rappera L.U.G.E.R.A:

"Vďaka BOHU za to, že ma vydáva Pavel Pásek za pomoci môjho brata Jakuba Mohameda Aliho. Súčasne si album Kriminálnik moje české VRANY budú môcť objednať na českých E-shopoch."

Již ode dneška si můžete tedy CD Kriminálnik objednávat právě ZDE!


Píše se o nás!

4.12.2012

Není to tak dlouho, co skončila naše "hudební" sezóna, ale je vidět, že média mají stálý zájem o naše krásný xichty. Není to náhoda, jdeme pořád nahoru a dokazuje to velkolepý prodej našeho posledního alba Svařák Hop Hej! Naposledy o nás napsali před pár dny v magazínu SPY, kdy se ženil náš Waldík s jeho překrásnou nyní už manželkou. A to byl nebyl Walda Gang, kdyby se tam neukázali všichni z kapely a dalších pár desítek managerů, bez kterých by se akce vůbec nemohla konat a nikdo by si bez nich ani neodběhl na hajzlík!

Více výtisků v sekci Z TISKU.


Marcus Tran: rozhovor pro SUPERSPY!

28.11.2012

Walda Gang je prima parta, kde hrajou opravdu skvělí hudebníci, ale dělají si ze sebe takovou legraci, jak jsou vlastně nejkreténštější kapela na světě, která neumí zahrát ani notu. Ještě větší legrace je, že na nás chodí velké davy, ještě jsem nezažil koncert, kde bychom hráli pro poloprázdný sál! Před pár dny jsme byli ve studiu a snažili se na objednávku totálně zkazit píseň jednoho našeho hodně známého předního zpěváka. Samozřejmě s jeho svolením. Bylo to pro jeden komediální pořad. V životě jsem při nahrávání nebrečel smíchy. Bylo to tak strašně blbý, že i hluchej by se z toho zastřelil, nebo nás prosil, ať ta píseň přestane! A nejlepší na tom je, že ten zpěvák řekl, že se mu to takhle líbí! Tohle zažijete jen s Walda Gangem nebo Monty Pythonem!

Více v článku.


Český Slavík pohledem Milana Sekretáře

26.11.2012

Hlášení za celou kapelu od našeho milého smraďocha a vocalisty Milana Sekretáře:

ČESKÝ SLAVÍK 2012 - WALDA GANG NA 36. MÍSTĚ...přátelé, kamarádi, fans, ultrafans a megafans chtěl jsem Vám za celou kapelu od srdce poděkovat za Vaších 1 215hlasů a věřte, že si toho moc vážíme....ač víte dobře jak se k celé ŽUMPĚ a ŠAŠKÁRNĚ zvané ČESKÝ SLAVÍK naše kapela dlouhodobě staví, moc jsme za Vaše hlasy rádi... f příští sezoně Vám věrným bude odmněnou řada positivních změn, které se z vrcholným managmentem již připravují...čus bus Milanus Sekretarius

http://www.ceskyslavik.cz/skupiny-2012/cmsarticle/


Náš božský Walda se popáté oženil!

12.11.2012

"To byla divočina! Na libeňském zámku si krátce před pátečním polednem řekli "ano" frontman kapely Walda Gang Vladimír Nerušil (66) alias dvojník Waldemara Matušky (✝76) a prodavačka Irena Bartáková (33). Na tom by nebylo nic zvláštního, nebýt toho, že Walda slavil už pátou svatbu a svou o 33 let mladší partnerku si vzal po dvouměsíční známosti. Za svědky páru byli bouřlivák Jiří Pomeje (47) a kapelník Pavel Pásek alias Buřt.

A jak se vlastně novomanželé poznali? „Šel jsem si do nákupního centra podat sázenku a Irenka se mi líbila. Je to hezká holka. Řekl jsem si o telefon, dostal jsem ho a pak už to šlo samo,“ směje se dokonalá kopie zesnulého Waldemara Matušky s tím, že o ruku dívku požádal on, ale přesto ho k tomu vyprovokovala jeho čerstvá láska. „Řekl jsem jí, že když se zbaví svého milovaného psa, tak si ji vezmu za ženu. A ona to udělala,“ směje se šibalsky muž, který donedávna udržoval 16 let vztah s jednou starší paní."

Více v článku!


E-shop narvaný až po střechu!

7.11.2012

Po delší pauze jsme naskladnili naše krásné mikiny (ve všech velikostech), trika, trenky a mnoho dalšího! Hlásíme taky nevídaný úspěch dětských BODYček a dámských tílek s širokými ramínkami s novým logem!

Více v našem e-shopu:

http://www.waldagang.cz/shop/

nebo na Facebooku!

http://www.facebook.com/pages/Walda-Gang/166500076710848


Děkujeme našemu oddanému fanouškovi

7.11. 2012

Nás nejoddanější fanoušek Michael "Miki Stegmann" Stegi nám poslal skvělý video se shrnutím naší sezóny 2012. Je neuvěřitelný na kolika koncertech se s jeho rodiči ukázal a opavdu patří k našim nejoddanějším kumpánům. Ve videu uvidíte fotky z průběhu celýho roku a video z poslední štace v Kovářově. Taky se dozvíte kolik Stegi s jeho rodiči projel kilometrů a kolik koncertů navštívili.

Děkujeme za video a zase se uvidíme, Stegi! :-)

 

Odkaz na video.


Buccaneer Unplugged živě!

6.11.2012

Tentokrát v podobě unplugged koncertu za účasti dvou akustických kytar a jeho nesmrtelných hitů, které jsou spjaty s jeho solovou tvorbou. Na tento jedinečný hudební zážitek Vás Šafrda osobně zve do jeho oblíbeného Bráníku, kde již dlouhodobě nasává inspiraci pro svoji další hudební tvorbu.Přesto že se blíží pro letošní rok konec koncertů našeho Gangu, velký Vlad (jak ho nazývají fanoušci z Pennsilvánie) je nadále v plné síle nabitý energií a plánuje pro své fanoušky další velkou jobovku ke svému solovému projektu Buccaneer!!

Více na Vládíkovým facebooku!


Pozvánka na poslední koncert (všechno tam být asi nemělo)

1.11.2012

                   NEZAPOMEŇTE SI ZAPNOUT TITULKY!  TO SI NESMÍTE NECHAT UJÍT!

Mistr Karel Gott si s námi zazpíval - falešně!

23.10.2012

Karel Gott (73) všechny své příznivce na Mělnicku musel pořádně šokovat! Největší hvězda českého showbyznysu se v pondělí rozhodla vystoupit na tamním pódiu ve stavu, v jakém vždy dokonale oblečeného a připraveného Mistra neznáme. Přišel oblečený jak z hospody a zpíval tak falešně, až po něm lidé začali házet míčky, proto ho raději pořadatelé vyhodili z pódia.

Bylo nám ctí s panem Karlem Gottem být na jedné stage, děkujeme!

Více v článku.


Martin Švejda: Rád bych se vrátil do rádia

19.10.2012

Kde se s vámi  vaši příznivci v nejbližší době potkat, kde vás mohou slyšet?

"V zimním období jsou to většinou plesy, tu a tam v nějakém televizním pořadu s Walda Gangem. O Vánocích bude odvysílán dokument o Vladimíru Pucholtovi v režii žijící legendy, čtyřiadevadesátiletého Jiřího Krejčíka. V ruzyňské vazební věznici vynáším z cely zraněného na nosítkách. Mimochodem, jsem ten druhý (úsměv). Také píši scénář pro nový internetový projekt s názvem Spoof TV. Rád bych po dvouleté pauze opět do rádia. Dám vědět, kde mi dají šanci." Více z rozhovoru zde.


Walda Gang a Komunál to rozbalí v sobotu v Mrákově

19.10. 2012

"Tak už zítra se uvidíme v Mrákově na naší oblíbené štaci a určitě pro fanoušky připravíme nějaký bonus, protože představíme i něco z toho, co vyšlo letos na našem novém cédéčku Svařák Hop Hej! Už proto si myslím, že by naši fanoušci a hudbymilovné publikum nemělo rozhodně v Mrákově chybět," říká za Walda Gang Šafránek.

Více informací v článku!


Novinka v E-SHOPU! Dětské body pro ty nejmenší!

15.10.2012

Na Vaše přání jsme zařadili do našeho sortimentu dětská "bodyčka" pro ty nejmenší fanoušky a fanynky. Máme na výběr ze dvou barev (černá/bílá) a ve třech velikostech (3-6, 6-12, 12-18 měsíců). Vy, co ješt děti nemáte, tak na tom začněte pracovat ať se můžou producírovat v takovým prďáckým oblečení. :-)

Takže neváhejte a objednávejte dokud jsou. :-) Potěšte své ratolesti nebo své známé s dětmi. 

 

Bodyčka najdete v našem E-SHOPU.

 


BLESK! 24 hodin s Upírem

15.10.2012

Co dělá náš slavný kumpán Upír během všedního dne? Tak například vstává jako jediný z nás v 7 ráno a vypravuje svoji dceru Kristiánku do školy a po cestě do školy si klidně i zaskotačí panáka, zatímco mi si ho nalejeme do krku. Následuje trochu válení a psychická příprava na koncert s námi, s Walda Gangem! Toto a mnoho dalšího se dočtete v sekci TISK, kde je celá stránka BLESKU věnovaná Upírovi k mání.

 

Napište mu na Facebook!


Koza pro Martinu Gavriely!

9.10.2012

Martina Gavriely a její nevšení dárek od Walda Gangu!Modelka a moderátorka Martina Gavriely (34) se dočkala opravdu velkého překvapení. Kapela Walda Gang, ve které působí také její životní partner Marcus Tran (27), jí věnovala k narozeninám nevšední čtyřnohý dárek. Nejednalo se o pejska, kočičku ani zakrslého králíčka (ostatně všechny tyto mazlíčky už Martina doma má), ale dostala malé pětiměsíční kůzle. „Byl to šok. Tohle jsem vážně nečekala," kroutila hlavou Gavriely, kterou rozhodil jednak dárek samotný, ale také jméno zvířete. „Koza se jmenuje Martinka. Představte si to," diví se moderátorka pořadu Top Star Love...

Odkaz na celý článek zde.


VIP Prostřeno - Speciální host: Václav Upír Krejčí

3.10.2012

Náš kumpán a božský dvojník našeho božského dvojníka Václav Upír Krejčí se zůčastnil natáčení primáckého televizního pořadu VIP Prostřeno. Podle jeho slov to stálo za to!
"Za malej blik...omkahik, budu vařit... doufám že to nebude řiť... A dnes co vyšlo v Blesku, tak má žena zajásala a řekla, "Jo maj Tě rádi, nejdou po Tobě... poděkuj jim..." A já dnes děkuji za toleranci kmému stáří, k mému humoru, a drzosti postavit se vedle takových dam... krásných, slavných... modeLek. Já u té ženské prdelky nejraději chytám lelky... NAPIŠTE JAKEJ SEM BYL, A NEŠETŘETE MĚ ! TAK DOBROU CHUŤ"

Koukněte se na tento díl zde!


Narozeninová megapárty s Martinou Gavriely

26.9.2012

Moderátorka Martina Gavriely (34) a muzikant Marcus Tran (27) odkládají svatbu. Marcus požádal Martinu o ruku na oslavě jejích loňskýn narozenin. Podle tradice by se tak měli vzít do roka a do dne, tedy do zítřka. "To určitě nestihneme. Nepodařilo se nám to letos v létě uskutečnit, takže až příští rok. Marcus chce velkou svatbu a v létě, bude to jeho první," prozradila Gavriely, která své 34. narozeniny oslavila ve velkém stylu.

Odkaz na celý článek zde


Hvězdná poradna! Co na to Walda?

26.9.2012

Dámy a pánové, náš jediný opravdový a Bohem uznávaný Walda se rozhodl, že zužitkuje své znalosti a zkušenosti za desítky let ve zdravotnictví se zaměřením na duševní choroby, gynekologii a urologii a otevírá poradnu „Co na to Walda?“. Každých 14 dní si vybere jednu z Vašich otázek, která ho zaujme nebo duševně zasáhne a vzápětí na našem webu a fejsbůku bude publikovat odpověď. Všechny otázky pište anonymně, v případě, že se podepíšete, my jméno zveřejňovat nebudeme. Ptejte se na cokoliv chcete! Máte nějaký osobní problém či trápení? Máte problém s manželkou, v práci? Nebo si nevíte rady s českým šoubyznysem? Zeptejte se Waldy!

Své otázky posílejte na e-mail info@waldagang.cz s předmětem zprávy "PORADNA" nebo do zpráv na fejsbůku. První otázku si Walda vybere už příští týden!


Martin 69 ve filmu Sukničkáři

21.9.2012

Náš milovaný smraďoch Martin 69 si zahrál v novém filmu pana režiséra Jiřího Menzela "Sukničkáři", kde jednu z hlavních rolí ztvárnil Jan Hartl. Natáčení trvalo 8 dní a Martin si to tam náramně užil, hlavně na rautech. :-) V současné době se rozhoduje jestli si nezahraje agenta STB v dokumentu O Vladimíru Pucholtovi. Kluk šikovná. 

Každopádně dnes Rozvadov na Svatováclavských Slavnostech od 22:00!


Walda Gang tváří pivovaru Litovel?

18.9.2012

Včera proběhla návštěva v pivovaru Litovel, kde se uskutečnilo jednání našeho top managera Buřta a vrchního smraďocha Sekretáře s vedením pivovaru o možné budoucí spolupráci Walda Gangu jako tváří pivovaru a o koncertu v příštím roce. Celé setkání proběhlo v dobrém duchu a obě strany se dohodli, ale zatím neprozradíme na čem. Takže se máte na co těšit!


Posíláme pozdrav do Litovle!


Svatba Petra Zvěřiny - exkluzivní hosté: Walda Gang

16.9.2012

Včera jsme se zúčastnili svatby našeho kámoše Péti Zvěřiny a jeho Niky. Udělali jsme vyjímku vyjímek, protože svatby, firemní akce a pohřby nehrajem, ale našemu kámošovi jsme prostě zahrát museli.

 

Do společnýho života vše nej.

 

 

                                                                      Walda Gang


Poslední díl: Svět Podle Michaela!

16.9.2012

A máme tu už poslední díl uzavřenýho seriálu na rádiu Sázava - Svět podle Michaela. Dnešní závěreční hosté jsou Buřt - basskytara/manager a naše hvězda a zpěvák Vládík Šafránek! Společně s nimi shrneme letmo letošní sezónu, i když ještě rozhodně nekončíme a poslechneme si opět praštěnej humor našeho kumpána Majkla.

 

Pro ty, co ještě tento seriál neslyšeli, tak ho najdete v sekci Videa & MP3 (jako spoustu dalších empétrojek a videií)!

 


Jakub Ali: Gauner s mozkem skladatele!

11.9.2012

"Když si přečtete několik článků na internetu v souvislosti s členem kapely Walda Gang Jakubem Mohamedem Alim, napadne vás, že jde o pořádného gaunera, jenž ví, co je špinavá práce. Když jste v hledání aktivnější, zjistíte, že pod maskou drsného chlápka, který si nebere servítky, se ukrývá geniální muzikant."

Odkaz na článek zde.


Lyrics video k Opičákům na Youtube!

10.9.2012

Píšete nám stovky mailů denně s žádostma o text opičáků, takže jsme se rozhodli Vám udělat takový krásný video, u kterýho si můžete zazpívat doma, v práci a třeba i ve škole, když už máme ten novej školní rok.
Walda Gang - Opičáci - Nový singl z alba Svařák Hop Hej 2012

Tak sdílejte a lajkujte, walďáci! :-) Milion shlídnutí uděláme raz dva!


Svět podle Michaela - poslední díly!

2.9.2012

Všechno dobrý jednou musí skončit, a tak tomu je i u našeho uzavřenýho rádio seriálu s Vrtulníkem a jeho občasnými homosexuálními otázkami na tělo. Máme tu předposlední díl s Atomem, který se přiznal k pár úchylkám a zamlžené historii svýho zápasníckýho života. Najdete ho jako všechny díly v sekci Videa & MP3 ve spodní části stránky. Čeká nás ještě jeden poslední a závěrečný díl, kterým završíme tento seriál a pak máme už vymyšlenýho něco jinýho, táákže nepříjdete o svou denní dávku zábavy, nebojte! :-)


Oslava narozenin u Marcuse se zvrhla ve žranici!

30.8.2012

U modelky a moderátoky Martiny Gavriely bylo pěkně veselo. Její přítel Marcus Tran slavil sedmadvacáté narozeniny, a tak se u nich na zahradě sešla parta rozverných kamarádů. Pavel Pásek (45), lídr kapely Walda Gang, připravil na grilu výtečné streaky, po kterých se jen zaprášilo. Oslava se prostě zvrhla v obžerství, které si všichni užili. :-)

Pozn.: Pro více drbů o tom jak jsme se přežrali a fotky odulých xichtů klikněte na obrázek.


Svět podle Michaela: Marcus & Robert

26.8.2012

Ták a máme tu další díly našeho uzavřenýho seriálu Světa podle Michaela! Tentokrát jsou hosté nováček Marcus Tran v 9. díle a vysloužilý pornoherec Robert Rosenberg v 10.díle. Všechny díly najdete v sekci Videa & MP3! Máte otázku na kohokoliv z kapely nebo nás jen chcete pozdravit? Chcete kontaktovat svého idola? Napište na info@waldagang.cz.

Také se nezapomeňte přihlásit k odběru na našem oficiální YOUTUBE kanálu! A jelikož už jsme na tom fejsbůku, tak nám komentujte všechno a všude! :-)


Walda Gang opět přilákal tisíce návštěvníků

15.8.2012

„Účast byla přibližně stejná jako v loňském roce. V pátek sklidila největší úspěch za opravdu poctivý koncert kapela Rybičky 48, v sobotu pak jednoznačně Walda Gang, který se v Domažlicích skvěle zapsal už v loňském roce a který vždy předvede zajímavou šou, takový 'hudební cirkus'," popsal jeden z organizátorů festivalu Jan Halík s tím, že hodně posluchačů se sešlo i na v Domažlicích premiérovém koncertě skupiny Vypsaná fixa. Při její autogramiádě se také tvořily největší fronty.

Celý článek zde.


Benátská noc 2012 - Jak to opravdu bylo?

5.8.2012

Benátská noc 2012 - Jak to opravdu bylo?Největší úspěch u diváků nezaznamenal Josef Vojtek a jeho banda, ani Bryan Adams nebo Dan Landa, nýbrž skupina divočáků kolem Pavla Páska z Walda Gangu. Diváci snažení kontroverzní partičky ocenili tím, že celou hodinu a půl pařili na písničky Walda Gangu s rukama nad hlavou. „Ty písničky jsou tak přiblblý, že si na ně musí zařádit úplně každej,“ ušklíbá se potěšeně kytarista Marcus Tran. 

Vzhledem k naší skromnosti ale musíme přiznat, že jsme tedy jen o trochu lepší než Kabáti.

Celý článek zde.


VIP ZPRÁVY 29.7.2012 - Walda Gang Benátská Noc 2012

31.7.2012

Přinášíme Vám videoreportáž od našeho primáckého kumpána Pomíka ze sobotní Benátské Noci! Krátký sestřih ukáže jak fanfárově jsme se měli a dozvíte se třeba jaké požadavky máme na pořadatele! Jsme ale jinak skromní hoši! Ahoooooooooooj!

Odkaz na videoreportáž zde.


Přihlašte se k odběru na našem Youtube Kanálu


Pošpiněný Walda Gang aneb nechutné vedro od Vedrala

30.7.2012

Kritik nepochopil, že jsme šou kapela cirkusová, vyloženě pro zábavu, a lidi se také bezvadně bavěj, takový úspěch jaký jsme měli MY W.G., na Benátské noci, můžou závidět i Vedralové, " ty voléééé... hlavně že je prdél a já mám lovéééééé..." Pan Vedral zapomněl, že neuráží nás, ale těch 20.000 diváků... Asi kritik chce, aby VY lidé, a Ti kteří jste na nás šíleli, tleskali s rukama nahoře celou hodinu, aby jste se dívali raději na telenovelu? tak starou belu ! příště bych se na takový akce pane Vedral, nedral... Kriticky, pusťte si doma co máte rád, fakticky ! Bude nám všem líp - píp

Walda Upír... zpěvák 


HLÁŠENÍ MILANA SEKRETÁŘE

26.7.2012

Přátelé, kamarádi, fans, megafans a ultrafans - vzhledem k tomu, že se začíná množit stále více případů, kdy si mne pořadatelé, náfštěvníci koncertů, různá individua někteří až nepříčetně pletou ač nikdo neví proč s Buřtem - rozhodnul jsem se vzíti spravedlnost do svejch rukou, nechal jsem vytisknout svůj cejch na oboje zadní dvéře a přední kapotu mého vozu - bych zamezil různým nedorozumněním. Snád už nebude docházeti k takovým situacím jako že -  někteří pořadatelé mně po příjezdu okamžitě cpou prachy - což to by nevadilo žée - taky kterýmu pitomci by to vadilo, ale Buřt kvičí že f kapele je falešnej manager kterej to kasíruje ,dále - několikrát se stalo že starší dámy bez podprsenky na mne zaůtočily se slovy Pavliku dej nám podpis - je těžké potom se těchto starších roztoužených přiopitých dam zbavit když jsou přesvědčeni že jsem přec kluk Pásků, se kterým chodili na základku, a ůplně nejhorší zefšeho jsou různí opilci a podobná individua kteří tvrdí jak jsem skvělej basák ták si s nima musím dáti kořalku jako vloni - pravda ač já jsem tam nebyl, dokonce jednou při koncertu - je to řada let - na mne celej koncert mával čepicí jakýsi stařík - čekal jsem kdy to s ním šlehne-šlehlo to málem se mnou když na mně čekal u šatny a se slovy - Pavliku ty kluku ty už jsi velke j- mně začal objímat- omluvil jsem se dědovi, že se plete že Buřt je ten basák vzádu - když jsem mu už po čtvrté říkal že nejsem Buřt na kterýho jsem celou dobu ukazoval ale Sekretář.. děda se zamyslel plácnul mně do ramene a povídá - ty jsi stejnej srandista jako Tvůj táta....a tak to je přátelé.. ještě že Buřt nemá na sobě žádný exekuce jináč by mně vodvezly rovnou do blázince...čus bus Milanus Sekretarius KONEC HLÁŠENÍ


Gavriely si vyvařila luxusní káru!

22.7.2012

„Když jsem viděl ty blafy, které vařila, vsadil jsem se s ní, že jestli s tím vyhraje, dostane ode mě na léto luxusní auto. Pořád totiž skučela, že jezdí v plechovce. Myslel jsem, že to mám v kapse. Vždyť to její jídlo bylo tak pro králíky, po tom by se neutloukl vůbec nikdo, natož náš manažer Jiří Pomeje,“ diví se ještě teď prohrané sázce podnikatel a šéf kapely Walda Gang Pavel Pásek.

 

Celý článek zde.


Festival TaRock 2012 - ohlédnutí s Walda Gangem

22.7.2012

Tak tady máme malé ohlédnutí za festivalem TaRock 2012. Promluví k Vám bassák Buřt, smraďoch Martin 69 a druhý smradoch Sekretář 18. Na festivalu jsme si to užili a doufáme, že Vy taky! :-) Připomínáme, že veškeré novinky dáváme i na náš Facebook a budeme rádi za každý komentář!


Svět podle Michaela - čtvrtý a pátý díl!

18.7.2012

A je to tady, tentokrát dva díly za sebou, kde budou odpovídat Vrtulníkovi náš smraďoch Sekretář a bassák Buřt! Poslechněte si jak Sekretář lítal na raketě do Vesmíru a jak Buřt právě dokončil DAMU a další pikantnosti! Všechny dosavadní díly najdete v sekci Videa & MP3.  A pozor pozor, máme i Facebook! Takže nám Sekretáře a Buřta pořádně olajkujte!


Bude Marcus dobrým otcem?

18.7.2012

„Kluci po koncertu minulý týden slavili, byl to pořádný rokenrol. Chlastali jako o závod, pak se strhla nějaká potyčka a Marcus u toho nemohl chybět,“ prozradil serveru Super.cz člověk blízký kapele Walda Gang, kde Tran hraje. Gavriely by si měla rozmyslet, jestli je Marcus ten pravý, s kým chce mít miminko.

Celý článek zde.


Vláďa Šafránek speciálním hostem Gama Rádia!

12.7.2012

Již za 6 dní! bude Vládík speciálním hostem mosteckého Gama Rádia! Napište si to do kalendářů, do mobilů, do tabletů, na čelo, za uši, na záda, na syna, na dceru, na manželku, kamkoliv chcete, ale rádio Gama si poslechněte! Celá show bude živě a tak se máme na co těšit! Tááákže všichni, ještě jednou, 18.července v 18:00 nalaďte rádio Gammmmmaaaa!

Další informace zde.


Milenec Gavriely ohrozil megakoncert Walda Gangu!

11.7.2012

Marcus zraněn!Spousta alkoholu, rvačka a pořádný průšvih. Člen kapely Walda Gang Marcus Tran (26) si při řežbě v baru poranil ruku a ohrozil tak koncert, na který má o tomto víkendu přijít deset tisíc fanoušků! Vše prasklo ve chvíli, kdy fotograf přistihl Trana, jak opouští soukromou kliniku s obvázanou rukou.

Další informace v článku!


Walda Gang na rádiu Egrensis!

9.7.2012
Tak dámy a pánové, po vydání naší nové desky Svařák Hop Hej se strhl boj v rádiových hitparádách a Opičáci se derou do předních příček! Podpořte nás v anketě na webových stránkách rádia Egrensis, kde každý den zazní právě Opičáci! A to není vše. Tento víkend bude speciální, a to víkend s Walda Gangem! V sobotu a neděli můžete soutěžit o nové CD Svařák Hop Hej! Tááákže příjemný poslech!

Svět podle Michaela - třetí díl! Speciální host: Jakub Ali!

9.7.2012

Třetí díl našeho nového 12-ti dílného seriálu na rádiu Sázava, kde každý týden jeden ze členů kapely Walda Gangu odpovídá na zapeklité otázky "Majkla", jehož znáte z kapely J.A.R. a dalších mohutných projektů. Tentokrát usedl na horké křeslo náš drsný kumpán Jakub Mohamed Ali s kontrovezními výroky jak už je to u něj zvykem!

Show si poslechněte v tady!

 


Walda Gang zavzpomíná na Matušku!

6.7.2012

„Máme od čtvrtka třídenní šňůru, kterou zakončíme o víkendu v Blatné. Kdo z fanoušků s námi chce zavzpomínat na Waldemara a užít si hudbu Walda Gangu, neměl by na naších koncertech chybět, protože se budou dít věci,“ řekl Šípu zakladatel skupiny a baskytarista Pavel Pásek s tím, že si fanoušci, kteří by se rádi zúčastnili, mohou najít místa konání na internetových stránkách kapely."


Celý článek zde


Svět podle Michaela - druhý díl! Speciální host: WALDA!

2.7.2012

A máme tu druhý díl našeho nového 12-ti dílného seriálu na rádiu Sázava, kde každý týden jeden ze členů kapely Walda Gangu odpovídá na zapeklité otázky "Majkla", jehož znáte z kapely J.A.R. a dalších mohutných projektů. Tentokrát usedl na horké křeslo náš samotný Walda a máte se na to těšit! Majkla ani trochu nešetřil jak už je to u nás zvykem. :-)

Show si poslechněte v tady!


WALDAGANG NA RÁDIU SÁZAVA aneb Svět podle Michaela!!!

23.6.2012

SVĚT PODLE MICHAELA je dalším rozhlasovým projektem dee jaye, moderátora, zakládajícího člena legendárních J.A.R. a komediálního neherce z Runway party Michaela Viktoříka, známého především jako Vrtulník. Jak už to u něj bývá zvykem, znovu přichází s něčím zcela novým a tentokráte na vlnách RADIA SÁZAVA, vysílajícího ve středočeském regionu na frekvenci 89.3 FM.

Jeho Svět je v podstatě hodinovým PRODUCT PLACEMENTEM, ve kterém svižně a pro něj s nutnou dávkou humoru představuje společně se členy skupiny Waldagang jejich nové CD Svařák Hop Hej. Uzavřená 12-ti dílná série plná mystifikace, vtípků a comedy scének odstartovala v pátek 15. června a bude pokračovat během celých letních prázdnin až do pondělí 3. září, vždy v pátek a sobotu v poledne a též v pondělí ráno od 6 hodin.

První díl s Vládíkem Šafránků si můžete poslechnout v našem přehrávači! 


Den Kozla!

19.6.2012

I přes neskutečný vedro jsme si v sobotu famfárově zazpívali na velkopopovických slavnostech společně s našimi kumpány z tv pořadu "Kluci v Akci" a jako důkaz přinášíme naše vražedné foto, které mluví za vše!


Pražské publikum zdecimováno!

19.6.2012

"Pražský hudební klub Hard Rock Café se otřásl v základech – sešla se tam parta nevybíravých hromotluků, kteří dali světu rázně najevo, že jsou opět na scéně se svou novou deskou Svařák hop hej."

Celý článek zde


Vip zprávy 7.6. 2012 - Křest CD v Hard Rock Café

13.6.2012

Pátýho června proběhl křest našeho napjatě očekávanýho CDčka "Svařák Hop Hej" a televize Prima byla u toho. Kdo neviděl reportáž v televizi, tak se podívejte na tomto odkazu v jejich archívu. Užili jsme si to tam a doufáme, že Vy taky!

Odkaz na video zde.

 


Asi jiný gang... Marcus Tran a Jiří Pomeje křtili CD

8.6.2012

„Walda Gang je parta zajímavejch týpků. Jsou to super muzikanti a mají něco do sebe,“ svěřil se Marcus. Ví, o čem mluví. K bandu patří například bývalý král drogového trhu Jakub Mohamed Ali, pornoherec Robert Rosenberg a podnikatel Pavel Pásek. Nové album Svařák se křtilo v úterý v Hard Rock Café. „Cédečko se nahrávalo na Barrandově, mixovalo v mexickém Cancunu a masterovalo na Slovensku,“ chlubí se šéf kapely Pásek. Album pokřtili například Jiří Pomeje a fotograf Jakub Ludvík. 

Celý článek zde.


Walda Gang pokračuje - druhý díl úspěšného seriálu!

7.6.2012

Natočili jsme pro Vás fanoušky druhý díl našeho dvoudílného seriálu o životě ve Walda Gangu, užijem si trochu srandy! Uvidíte Vládíka, Waldu, Roberta, Jakuba Aliho, Jirku Stivína a Buřta! Další díl se už natáčí a máte se na co těšit! :-)

Odkaz na video zde.


Nové CD Svařák hop hej!

31.05.2012

CD Velevážené ultramegapublikum! Naše tolik Vámi netrpělivě očekávaná deska "Svařák hop hej" nejveselejšího souboru téhle republiky po velkých porodních bolestech spatřila konečně světlo světa! Opět bereme do ruky hlásnou troubu, aby to bylo slyšet na míle daleko, a připomínáme, že křest tohoto našeho zázraku proběhne v úterý 5.6.2012 ve 20:30 hod. v pražském Hard Rock Cafe. Kdo se zúčastní, nechť se nahlásí v odkazu na tuto velkolepou párty na Facebooku ... a kdo chce slyšet nový pecky už TEĎ, nechť se podívá do našeho mp3 přehrávače v sekci mp3/video. OPIČÁCI ... tak se jmenuje první pecka z naší krásný nový kulatý placky. PATRIK ... druhá pecka ze Svařáku! Dotřetice ochutnávka s názvem SPÍM V OBILÍ ... A to je vše přátelé ... Pokud chcete slyšet i zbytek, kupte si CD :-) Pěknej poslech! :-)


Nové zboží v shopu

16.05.2012

čepiceHoja hoj naši fans! Koncertní sezóna je v plným proudu a aby jste se měli do čeho "voháknout" na waldagangovský cirkusový představení, máme pro vás nový šik hadříky v našem ofi shopu. Je libo mikinu, tričko, čepici nebo nějakou drobnůstu jako je propiska, zapalovač apod.? Žádnej problém! Pro dámy máme luxusní tangáče nebo kalhotky s nohavičkou a pro pány, aby nepřišli zkrátka, pěkný boxerky. A to není vše, zboží budeme ještě doplňovat. Tak hurá na nákup přes e-shop nebo máte možnost na každém koncertu Walda Gangu zakoupit zboží v našem stánku!


Křest CD Walda Gang

15.05.2012

KřestLadies and gentlemen ... Dočkali jste se! Po prolitých hektolitrech potu (a skoro i krve) oznamujeme všem, že nová placka Walda Gangu  je na světě! Do éteru vypouštíme datum 5.6.2012 a čas 20:30 hod., protože právě pátej den v červnu proběhne křest našeho funglnovýho CD "Svařák hop hej" v Hard Rock Cafe Praha. Ačkoliv se v pozvánce Hard Rock Cafe na Facebooku píše "Nenechte si ujít křest nového CD nestárnoucích rebelů v čele s Vláďou Šafránkem. Přijďte si připomenout staré dobré hity a užít si odvázanou show! Bude to jízda!", nečekejte žádnou velkou pařenici ... Děláme to vlastně jen kvůli mediání masírce!


Walda Gang v Nikdo není dokonalý

14.05.2012

ŠafrdaNazdááár naši milí ultramegafans! Takhle jednou okolo půlky dubna se část našeho cirkusovýho seskupení zúčastnila speciálu "Nikdo není dokonalý". Na všetečný otázky odpovídal Walda, Šafrda, Jakub Mohamed Ali a Milánek Sekretářovic! Kdo neviděl, nechť se podívá do našeho videoplayeru v sekci "mp3/video", najdete tam sestřih jen našich chytrých a DOKONALÝCH odpovědí! :-) No a kdyby jste se třeba nudili, můžete hodit na hodinku nohy na stůl a podívat se v archívu TV Prima na celej díl. Pěknej den a skvělej zážitek!


Výlet na Vltavě!

01.05.2012 

parníkNěkdo 30. dubna pálí čarodějnice a někdo se radši drží u vody! Podívejte se na pár fotek v sekci  "fotogalerie" z našeho výletu parníkem na Vltavě. Buřt to s Vládíkem a bývalými smraďochy Milivojem a Kulínským pěkně rozjeli!

 


Benátská noc 2012!

10.04.2012 

BN 2012Hoja Hoj naše rocková rodino! Jako každej rok i letos budeme na Benátský noci, takže koukněte na parádní upoutávku a pokud vás zajímají ty nejpodrobnější podrobnosti, sledujte oficiální webovky Benátský noci. Už teď se těšíme na pořádnej kotel pod pódiem, jak bejvá na Benátský krásným zvykem! :-)


Rozlučka se sezónou 2011 - Polička

15.02.2012 

PoličkaMilí megafans! Sice pozdě, ale přece! Chceme poděkovat motorkářské partičce z Podluží Riders za perfektní prosincový večer v místní Huntowně, Vopičákovi za skvělou zabíjačku a s tím spojený dobroty, personálu Huntowny za exkluzivní obsluhu, našim hvězdným kumpánům za príma doprovodný program, Sekretářovi a Upovi za striptýz, a nakonec Vládíkovi za bezchybně strižený pěvecký sólo! Bylo to skvělííííííííííííííííííí! VŠEM VÁM DĚKUJEM! 


Koncerty 2012

30.01.2012

koncertyPozor, pozor! Slyšte, slyšte hlášení místního rozhlasu! Naši ultrafans, megafans  a ultramegafans! V sekci koncerty je vypsána koncertní tour Walda Gangu po vlastech českých pro rok 2012. Veškeré podrobnosti k jednotlivým akcím, a případně přibývající koncerty, budeme doplňovat postupně, takže sledujte náš web a "fejsbůk" průběžně. Na Facebook nám pište dotazy, náměty, ohlasy, pochvaly ... zkrátka co vás napadne :-) Tak do toho a my se na vás už teď těšíme až uvidíme pod pódiem pořádnej kotel!


Smraďoch Martin v reklamě pro T-Mobile!

22.1.2012

MartinHoja hoj dámy a pánové! Walda Gang se opět naboural do českých médií! Tentokrát se náš nejhubenější a nejlépe vypadající smraďoch Martin rozhodl dát na hereckou dráhu a hned ze startu si vystřihl roli v reklamě pro českýho mobilního operátora s Vojtou Kotkem a Lukášem Pavláskem! Sám Martin prohlásil, že má zálusk na vážnější roli a máme se nechat překvapit.

Nezapomeňte nám napsat na Facebook jak se Vám Martin v nové reklamě líbí! :-)


Anketa na JamRock!

20.1.2012

JamRock!

Festival JamRock vyhlásil anketu popularity skupin, které v uplynulých čtyřech letech vystoupily na tomto festivalu. Zúčastněte se této  ankety a pomožte tak dále zkvalitnit JamRock, který letos oslaví 5.výročí. Za uplynulé čtyři roky vyrostl mezi největší české festivaly s ojedinělou atmosférou a zcela specifickým charakterem. Seznam kapel najdete na stránkách festivalu www.jamrock.cz nebo na Facebooku official.


Blesk... tentokrát bez drbů!

30.12.2011

PF 2012

Ták jsme zase v bulváru! Tentokrát v Blesku s naší PFkou! Takže ještě jednou do Nového roku přejeme všem fanouškům naší zábavný cirkusový partičky fanfárovou náladu, těžkou pohodu, neopouštějící optimismus, nezlomný zdraví, hromady prachů, kupu splněných snů a lásky tolik, kolik si jen přejete a unesete. Těšíme se na Vás a věřte, že to bude stát za to!


Walda Gang opět rozdává radost!

 24.12.2011

 Šafránka velkáAdopční listinaWalda Gang

Hou hou hou, při usrkávání vánočního svařáku jsme se s kumpánama dohodli, že budeme opět rozdávat radost, jako každé Vánoce! Tentokát jsme se vydali do Pražské Zoologické zahrady a adoptovali ptáčka zpěváčka s příhodným jménem Šafránka velká! Také musíme podotknout, že tento ptáček má se zobáním vystaráno minimálně na 5 let! Speciálně pro nás uvolnila pražská zoo šafránku na společný výlet, kde jsme se pro Vás nezapomněli vyfotit! No nejsou si s Vládíkem podobní? Ještě jednou, Štastné a Veselé!


PF 2012

23.12.2011

PFSlavné cirkusové seskupení Walda Gang přeje všem svým věrným ultramegafans šťastné Vánoce a veselý nový rok ;-) Bylo nám ctí strávit s vámi uplynulý rok a těšíme se na rok  2012, až se setkáme v různých koutech naší maličké republiky a pobavíme vás i nás na koncertech!


Nové profilové fotky

21.12.2011
myšákHoja hoj! Kdo z našich ultramegafans ještě nepostřehl, v sekci kapela jsme se po roce odříkání a sebezapření odhodlali vystavit na veřejný obdiv svá vypracovaná těla a nafotit nové fotky do našich profilů! Když už máme ten "fejsbůk", rozhodli jsme se, že naše překrásný promo fotky s našimi překrásnými maličkostmi dáme taky tam. A to z jednoho jedinýho prostýho důvodu! Chceme vidět, jak k albu i jednotlivým fotkám na Facebooku lítají nejen palce nahoru, ale taky komentáře - čekáme samozřejmě ty obdivný a lichotivý, ale skousneme i případnou kritiku :-). Mno a pokud Vás někdo z nás zaujme víc než dost, prvním kliknutím na malou fotku si můžete o něm něco přečíst v jeho profilu! Kliknutím podruhý na malou fotku v jednotlivých profilech se fotka rozroste do obřích rozměrů! :-) Táááákže DO TOHO!

Reportáže v Top Star magazínu

18.12.2011 

Pavel PásekHoja Hoj! Přinášíme Vám dvě reportáže z primáckého televizního magazínu Top Star. V prvním videu uvidíte médii prokládané vystoupení Ivety Bartošové na slavnostním výročí casina a názory k celé "kauze" od několika zúčastněných a především od našeho Buřta! Ve druhém videu se vrátíme ke staršímu tématu, a to Walda Gang vs Český Slavík. Z úst ředitele ankety Českého Slavíka uslyšíte jak to tenkrát bylo a čím jsme si zasloužili vyškrtnutí z ankety! O tom všem opět nekompromisně promluvil náš bassák Buřt! Nezapomeňte nám napsat na náš Facebook, co si o těchto taškařicích myslíte!


Vládík v časopisu Easyriders

01.12.2011

EasyVážené dámy, tajné i netajné ctitelky našeho zrzounka. Asi zasáhneme vaše srdíčka, jelikož musíme prásknout, že Vládík prožil krásný letní románek s novou láskou ... Není to žádná Lenka, Elenka nebo Helenka z Horní Dolní ani z Dolní Horní :-) Jmenuje se "Harley Davidson" a je opravdu k pomazlení a skotačení! Zato ale potěšíme zajisté pány, protože rozhovor se Šafrdou o jeho tříkolce vychází dnes 1.12.2011 v prestižním motorkářském časopisu Easyriders. Takže šupky dupky do trafiky! :-) Jako návnadu najdete ve fotogalérii fotky, co nafotil Vláďa právě pro časák Easyriders, tak na ně jukněte ;-)


Mediální válka u konce

29.11.2011

IvetaBuřtova mediální válka s Ivetou tímto končí! Alespoň doufá ... O co vlastně šlo?  Zpěvačka, která plní stránky novin a internetové rubriky snad den co den, se zase postarala o rozruch. V souvislosti s nedávnou ostudou v podniku jejího někdejšího mecenáše Pavla Páska totiž vyšlo najevo, že majiteli casina dluží statisíce za směnku. "Nikdy jsem nic nepodepsala a nic mu nedlužím," bránila se ale Iveta Bartošová. Jenže má děravou paměť. "Pavko, mám tě moc ráda a děkuji. Iveta," omlouvá se teď ale najednou pěnice. Celý článek "Buřt versus Iveta" si přečtěte na webu Super.cz


Český slavík 2011 - výsledky

27.11.2011
SlavíkHello! Na vědomost se dává všem megaultrafans, že díky vašim hlasům doskákalo cirkusové seskupení Walda Gang z loňského 71. místa na letošní 60. místo! Ještě krásnější skok ze 106. místa na 56. místo předvedl, díky vám, náš zrzavý kocour Vláďa Šafránek! Děkujeme mnohokráte, za chvíli jsme nahoře!

Poslední koncerty sezóny

02.11.2011

VládíkVelevážení ultrafans, oznamujeme vám smutnou zprávu, je to tady! Posledním říjnovým víkendem jsme úspěšně zakončili štaci s naším cirkusovým vystoupením. Předposlední páteční koncert byl v Mrákově a ve fotogalerii uvidíte, že to stálo za to! Taktéž i sobotní Velká rocková revoluce v Katovicích byl pořádnej nářez. Kdo nevěří, nechť klikne na tento odkaz a podívá se na video z Katovic. My teď vyhodíme konečně zas na chvíli kopyta na stůl a budeme si válet šunky. Bylo nám s vámi letošní sezónu fanfárově, děkujeme všem! A hlasujte do Českého slavíka! :-)


Český slavík 2011

05.10.2010

SlavíkHola hola! Hlasování do slavíka volá! A tak, naši milí megaultrafans, baví-li vás pořád naše cirkusová vystoupení, dejte nám a Šafrdovi svůj hlas v naší oblíbené anketě Český slavík 2011. Hlasování je samozřejmě zcela dobrovolné, ále protože nás milujete, tak to pro nás rádi uděláte :-)

A to takhle:

anebo takhle:
  • pro Walda Gang ve tvaru SLAVICI 9 WALDA GANG na telefonní číslo 900 06 06
  • pro Vláďu ve tvaru SLAVIK 9 SAFRANEK VLADIMIR na telefonní číslo 900 06 06

    více


Vláďa Šafránek ŽIVĚ v Kdo s koho

28.09.2011

Kdo s kohoSlyšte, slyšte waldagangovští ultrafans! Zítra 29.9.2011 v 9:00 hodin dorazí Šafrda na 180 minut do studia rádia Kiss Proton, kde v pořadu Vládi Jaroše Kdo s koho zazpívá live s kytarou Svařák a další hity. Vybere vám nějakou tu  muziku do éteru a navíc si s Vláďou můžete pokecat na Facebooku rádia. Poslouchejte kdekoli na světě, páč se stačí připojit k internetu k online vysílání Kiss rádia. Tuhle jízdu si rozhodně nenechte ujít! :-)


Den v Budvaru

21.09.2011

Vládík & HonzíkDrazí fans, vypravili jsme se takhle jednu zářiovou sobotu do "budějickýho" pivovaru, abychom tam trochu pobavili lidi našim překrásným vystoupením. A co se vám nestane. Čistě náhodou se v Českých Budějovicích potkal Walda Gang s Arakainem. A tak jsme vyhlásili další kvíz, tentokrát s názvem "Najdi 10 shod". Na fotce zajisté poznáváte dva z nejlepších pěvců týhle republiky - ultramegašoumena Vláďu Šafránka a krutopřísnýho arakainího metálistu Honzu Toužimského. Tuhle ultramegasuperhustokrutopřísnou fotku najdete společně s dalšími fotkami ze Dne v Budvaru v naší fotogalerii.


Najdi 10 rozdílů! :-)

26.08.2011

V&TPřátelé, konečně jsme odhalili, proč si Šafrda nechal narůst vousy! Zkrátka chtěl bejt podobnej současnýmu zpěvákovi Harleje Tomášovi :-)) Vyhlásili jsme na Vláďovým Facebooku kvíz "Najdi 10 rozdílů" a takovej úspěch jsme opravdu nečekali! Přesvědčte se sami ve "fotogalerii", kde jsou fotky ze sobotní "Stodoly Michala Tučného" v Hošticích. Kromě oněch zmíněných pěvců uvidíte také v zákulisí Upíra, Roberta, zpěváka kapely xXXx Romana Viciana, Jirku Zonygu a Pavla Bobka! No a jasně, že nechybí ani pár fotek z naší velkolepý pódiový show!


Hudební festivalové ceny

22.08.2011

HFSHaló haló! Hlášení pro všechny megaultrasuperfans, který frčí na Facebooku! Hlasujte o Nejoblíbenější festivalovou kapelu pro rok 2011. Hlasovat můžete pro kolik kapel je vám libo. 20. září končí hlasování, sečtou se hlasy, i přidělený na festivalech, a všichni se dozvíme vítěze. Aktuálně je to na všech frontách pekelně vyrovnaný, takže záleží jen na vás! Dej like, dej hlas ;-) A jak jinak než samozřejmě Walda Gangu! :-)

Až hezky odhlasujete, můžete se za odměnu podívat v naší "galérii" na fotky z domažlickýho Chodrockfestu 2011. Mimo našich starých známých xichtíků s námi byla V Domažlicích i aktraktivní aktrakce našich cirkusových vystoupení v podobě Roberta Rosenberga, přejeme pěkný pokoukání! :-)


Upír na Facebooku

08.08.2011
UpírHoja hoj! Oznamujeme všem, že náš waldagangovskej pódiovej spolupachatel Václav Upír Krejčí má nově fanouškovskej profil na Facebooku, jelikož Upírův osobní profil už všechny přátele nepobral. Sám Upír k tomu říká: "Vážení přátelé, omlouvám se, ale dnes jsem ukončil trápení, které se jmenuje limit 5.000 přátel max. A tak jsem se po konzulcaci s odborníky rozhodl, že vše převedu na stránky fanouškovské, i když Vás budu brát stále za PŘÁTELE... Děkuji za pochopení Přátelé. Váš Upír Krejčí" ... Kdo chce mít přehled o tom, co se nejen u Upíra děje, ale také u nás, nechť klikne na kouzelný tlačítko "To se mi líbí" ;-)

Sčítání rockerů na Benátské noci

07.08.2011

bnPřátelé, představte si, co se nám zase nestalo. Na Benátský noci se sčítali rockeři. Sčítací listy byly dány ke slosování, kterýho se ujal náš zrzavej zpěváček Vláďa Šafránek. A co čert nechtěl, Vláďa šmátral a šmátral v celým tom obřím balíku hlasovacích lístků a vytáhl jako prvního výherce našeho managera č. 1 Montiho. Ten si myslel, že to je zase jeden z našich kanadskejch žertíků, ale opak je pravdou. Jak to celý bylo - to si přečtěte v sekci TISK!


Jiří Pomeje dostal nakládačku od kamaráda!

02.08.2011

Vážení, to se tak někdy přihodí, že se poperou i dva kámoši! Náš manažér a kapelník Walda Gangu, zvanej Buřt, je vskutku trpělivej, mírumilovnej a hodnej pán ... Ale když ho někdo nas...štve, nezná bratra, natož kamaráda! A tak se stalo, že náš manažer č. 12 Jirka Pomeje dostal pěkně do čenichu! A proč Buřtovi vytekly nervy? Podrobnosti o týhle kauze si přečtěte v sekci TISK.


Vysmáté léto

24.07.2011

Vysmátý létoČusbus megaultrafans cirkusovýho seskupení Walda Gang! V sekci "fotogalerie" máme důkaz, jak jsme se měli včéra superbombasticky na festivalu "Vysmátý léto" uprostřed města Kadaň. Proběhla i neplánovaná autogramiáda a podepisovalo se faaakt všude. Mějte i dál vesele vychechtaný léto, protože smích prodlužuje život!


Vláďovy klipy ve videoplayeru!

23.07.2011

 klipHola hola! Nacpali jsme Šafrdovy bukanýrovský videoklipy "Vím, že ty víš" a "Dopis pro tebe" do našeho videoplayeru v sekci mp3/video. A že to dalo práce, aby se do tý malý "televíze" vešly! :-) Odteď můžete koukat pořád kolem dokola .. lala .. lalala ... A když už jsme na chvíli zpátky u těch klipů, tak jsme doplnili taky pár fotek do alba "Vím, že ty víš" v naší fotogalerii. Pěkný pokoukáníčko na Krásku a Zvíře přejeme všem :-)


Jakub Mohamed Ali hostem Walda Gangu!

18.07.2011 

AliHoja hoj! Dovolte nám oznámit vám príma novinu! Náš kamarád a kumpán rapper Jakub Mohamed Ali se stal občasným hostem na našich celorepublikových estrádních vystoupeních. Jakub Mohamed Ali je mezi naší omladinou profláklej tím, jak to pěkně nandal kolegovi Rytmusovi. Podrobnosti si počtěte v naší sekci "tisk" a v "bulvárovinách". Aliho videoklip "Rytmus Superstar - Pro Tebe Králi" drtí na YouTube rekordy sledovanosti. Jakub navázal spolupráci se slavným "šejkem" Jirky Pomeje Pavlem Páskem a výsledkem je Aliho nový CD, který se slavnostně pokřtilo v červnu v Cotton Clubu na pražském Kulaťáku.


Basinfirefest 2011

17.07.2011

BBFNaši věrní fans, když jsme se v neděli 3.7.2011 ráno probudili, zkonstatovali jsme "Chčije a chčije", protože z nebe tekly celou noc a celej den proudy vody. Večer jsme vyrazili s naším cirkusovým seskupením do Spáleného Počíří u Plzně na Basinfirefest. Někdo si zabalil rybářský holiny, někdo gumáky a zbytek gangu jel rovnou naboso, jelikož si řekli, že to do toho bláta bude nejlepší :-) Ále pozor, pozor! Obavy byly zbytečný a atmosféra i v tom nehezkým počasí superbombastická! Důkazem toho jsou pěkný fotky z Basinu v naší fotogalerii. Díky za ně Jiřímu Sorrowdy Veselýmu. V pátek 22.7. se na vás těšíme na karnevalu v Bohuslavicích a v sobotu 23.7. vás čekáme vysmátý na Vysmátým létě v Kadani!


Upír u Težkejch Pokondrů na F1 a chválí Walda Gang

04.07.2011

UpírVelevážené publikum, slyšte, slyšte! Náš šoumen a bavič Václav Upír Krejčí bude hostem v pátek 8.7.2011 od 9:00 hodin na Frekvenci 1. Nalaďte si Frekvenci 1 na Vašem rádiu nebo poslouchejte online přes internet.

Upír: "Byl jsem pozván kamarády Pokondry do pořadu, který tak často a rád poslouchám. Kluci jste bezvadní! A moc mě potěšilo, že právě Vy, kterých si tak vážím jste mě potěšili pochvalou".

Pokondři: "Byl jsi Upíre náš poslední host před prázdninami, kterého jsme si vymodlili. My si bereme na rozhovory jen ty, kteří za to stojí a je s nima prča, a to s tebou je. Ani jednou jsi nám neřekl, Na tu otázku nechci odpovídat, či Nemáte tam jinou otázku, tahle je blbá ... jako to dělají někteří."

Také vyšlo první DVD Up.Parády, kdo by chtěl napište mi na www.uptv.cz. A mějte ty nejkrásnější prázdniny, užívejte sluníčka, čerpejte pohodu, pozitivní energii a mějte se rádi... Váš Upír Krejčí


Veni, vidi, vici

26.06.2011

VeniHola hola! Dnes 26.6.2011 ve 20:00 hodin na ČT1 Walda Gang v komédii "Veni, vidi, vici". Zasedněte k obrazovkám, hoďte nohy nahoru a nechte se unášet romantikou z golfovýho prostředí! Podrobnej děj filmu "Veni, vidi, vici" si přečtěte v programu Český televize. A o nás napsali:

Ve filmu zazní i písnička revivalové kapely Walda Gang. Poté, co se její písnička Chajda drnová objevila ve filmu i na soundtracku komedie Sněženky a Machři po 25 letech, zažije Walda Gang svých pět minut filmové slávy i ve Veni, vidi, vici. Muzikanti Walda Gangu „hrají“ vlastně sami sebe – kapelu bavící účastníky večírku k vyhlášení cen golfového turnaje. Jejich manažerem ve filmu je Petr Novotný.

Punk rocková skupina Walda Gang vznikla před šesti lety a její repertoár tvoří vesměs rockově upravené písničky nedávno zemřelého Waldemara Matušky. S kapelou vystupuje zpěvákův dvojník – naposledy třiašedesátiletý Vladimír Nerušil, výraznou osobností a spoluzakladatelem kapely je zpěvák Vláďa Šafránek. Walda Gang má smysl pro recesi a jeho hlavním posláním je bavit lidi a zároveň bavit i sebe muzikou, kterou mají hudebníci rádi.

Táááákže přejeme megaultrasuper zážitek!


Vláďa na YouTube

23.06.2011

youtubeTak jsme našemu kočičákovi zrzavýmu založili a zprovoznili Vláďův oficiální YouTube kanál, kde jsou zveřejněný zbrusu nový videoklipy k sólovce Buccaneer. Klip Dopis pro Tebe už jste zajisté viděli v TV Rockparádě, ale premiérově se podívejte na videoklip s Olgou Lounovou k písničce Vím, že ty víš. Navštite Vláďův nový profil na YouTube a koukejte nám nasázet palce nahoru a napsat svý pojmy s dojmy jak na Šafrdovým YouTube kanálu, tak na Facebooku v profilu Walda Gangu nebo v profilu u Vládíka. Ať se vám to líbí a bavte se!


Nahrávací studio 2011

20.06.2011

StudioZdar! Jak už zmiňoval Milan Sekretář, tak potřebujeme nový Mercedesy a podobný fára, jelikož z těch starejch už máme mozoly na prdeli. Pořídili jsme zase do "fotogalerie" pár fotek z natáčení CD, abyste viděli, že jsme pilný jak včelka Mája a její parťák Vilík! Kromě Buřta, Šafrdy a Yardy Helešice uvidíte třeba  ještě Upíra nebo Leepu.


Fotky ze křtu Buccaneera

19.06.2011

Šafrdův křest cédéčka Buccaneer v pražském Hard Rock Cafe proběhl veleúspěšně! Ostatně - jináč jsme to ani nečekali! :-) Těm, kteří nemohli na křest do Hard Rock Cafe 7.6.2011 z jakýchkoli důvodů přijít, přijet, přiletět, jsme do sekce "fotogalerie" nandali nějaký fotečky ze křtu, páč atmosféra byla megasuprová a prostředí luxusní. CD pokřtil fotograf Jakub Ludvík a režisér klipů k Buccaneerovi Marek Dobeš. Nechyběli ani Milan Sekretář, Václav Upír Krejčí a Walda. Vláďa děkuje svým fanouškům, Jardovi, kapele Dymytry, Walda Gangu  a všem, co přispěli nejen slovem, ale i činem.


Pražské Hard Rock Café zažije událost roku!

křest18.05.2011

Velevážené publikum, a je to tady! Co se zdálo být při vydání Vládíkovy první sólovky snem, nyní se stalo skutečností! Oslavte a pokřtěte s námi druhý sólový album Vládi Šafránka  Buccaneer. Garantujeme vám, že tohle ještě pražský Hard Rock Café nezažilo! Jediný živý vystoupení k Šafrdově nový placce vypukne 7.6.2011 ve zmíněným klubu Hard Rock Café, rozjezd od 19:30 hodin.

více


Šafrdův videoklip v TV Rockparádě!

02.06.2011

RockparádaČusbus všichni příznivci zrzavýho kocoura. Videoklip k novýmu CD Buccaneer spatřil světlo světa! Jmenuje se Dopis pro tebe a vy máte tu čest dát mu svůj hlas v TV Rockparádě :-) Hlasujte do 25. června pro videoklip na webových stránkách TV Rockparády nebo pomocí SMS ve tvaru: RP 2 (mezi RP a 2 ťukni mezeru!) na telefonní číslo 903 55 10 (esemeska stojí 10 kaček českých).

Jelikož je Vláďa od narození pracant, vznikly videoklipy dva, jak už jste zajisté zaregistrovali v infu na našich stránkách. Jak klip Dopis pro tebe, tak klip Vím, že ty víš s Olgou Lounovou poběží na křtu Buccaneera v Hard Rock Cafe. Čekáme vás 7.6.2011 v 19:30 hodin v doprovodu kapely Dymytry. Doražte v hojným počtu, "vlezný" je zdarma!


Uši rádia Beat se Šafrdou

26.05.2011

UšiHaló haló, co se stalo? Petra Korála zajímalo, jak slyší rockový pecky a nářezy našich i zahraničních kapel showman Vláďa Šafránek? A tak jednoho dne navštívil Šafrda Petra ve studiu rádia Beat a nechal si prověřit svůj hudební sluch. Prošel nebo neprošel? To zjistíte, když si v sekci mp3/videa poslechnete pořad Uši rádia Beat :) Tak hurá na to, jelikož to stojí za to!


Koncerty v Poličce a na Výravě

19.05.2011

Hoj! V naší plný parádní sestavě jsme v půlce "máje" absolvovali dvě cirkusová vystoupení. Máme pěkný nový kostýmky, jak se na začátek každý koncertní sezóny sluší a patří, tak se pokochejte všichní ve fotogalerii, pač nám to faaakt sekne! První estráda s Upírem byla 13. května v Poličce. Den poté jsme si na Výravu přivezli Waldu a Robertka Rosenberga, aby bylo o pořádnej mejdan postaráno... Protože nás baví, když vás to baví! Přichystali jsme pro vás taky pár fotek ze zákulisí Výrava Festu, tak hurá na ně! Naše trio "Smraďoch singers" se zas vyřádilo :-)


Rozhovor ve Spy se Šafrdou

15.05.2011

VláďaSUPER rozhovor s titulkem "Na SUPERstar nekoukám!" v SUPER Spy se SUPER frontmanem SUPER kapely Walda Gang Vláďou Šafránkem je na věky věků uchován a archivován v našich "bulvárovinách". Naši SUPER fans, počíst si můžete, pokud kliknete na obrázek nahoře vlevo v tomhle odkazu. Sólovka Buccaneer, Dan Landa, spolupráce s Martinem Volákem, účinkování v seriálu Ulice a budoucnost ve Walda Gangu ... "vo tom fšem" se mluví! 


Videoklipy k Buccaneerovi

05.05.2011

Vláďa & OlgaV kalendáři se píše polovina dubna ... Vláďa Šafránkovic spáchal během slunečnýho víkendu rovnou dva videoklipy ke svý sólovce "Buccaneer". Nač troškařit, že :-) V sobotu 16.4.2011 se pěkně všichni vyřádili při hře na piráty ve videoklipu k písničce "Dopis pro tebe". Ale aby se Vládík doma neukousal nudou, řekl si, že natočí hned v neděli  druhej videoklip k romantický písni "Vím, že ty víš". A s kým jiným, než s krásnou babou Olgou Lounovou! Jejich společný foto by se dalo nazvat tak nějak "Kráska a zvíře". Podívejte se sami, jak natáčení vypadalo, jelikož všechno máme pečlivě zdokumentováno hezky pěkně v naší "fotogalérii". Nezbejvá než se těšit na výsledek. A že to bude stát za to!


Rocktime

04.05.2011

RocktimeHaló haló, slyšte slyšte všichni, kteří jste prošvihli online rozhovor našeho zrzounka v pořadu Rocktime Davida Havleny na ČRo Plzeň. Byl to rozhovor v prvním rádiu k jeho novýmu sólovýmu počinu "Buccaneer" hned po vydání "cédé" a řeč byla samozřejmě taky o jeho milovaný kapele Walda Gang! Od dnešního dne si rozhovor se Šafrdou poslechněte kdykoliv se vám zlíbí v sekci "mp3/video" v našem audio přehrávači. Pěknej poslech a dobrej zvuk! :-)


Smraďoch Tomík

01.05.2011

TomíkPřátelé a kamarádi, jak jste si zajisté všimli v naší fotogalerii ze zkoušky Smraďochů a z prvního koncertu ve Staňkově, přibyl do našeho týmu novej Smraďoch! Hele, ale fakt mu to na tom pódiu jde! Tudíž by byla věčná škoda, aby se naši megaultrafans o Tomášovi nedozvěděli něco víc! Koho z vás zajímá, jakou má Tom úchylku nebo co si myslí třeba o Upírovi, nechť klikne na odkaz na Tomíkův osobní profil v sekci "kapela". Pokud si ho chcete prohlídnout zblízka, abyste věděli, s kým máte tu čest, klikněte v profilu na Tomovu malou fotku vpravo ... a ona se vám zvětšííííí! Čus bus a pěkný čtení!


Walda Gang ve studiu

30.04.2011

KrampolTak jsme se do toho pustili! Tenhle tejden jsme se zavřeli s Buřtem, Šafrdou a kytarovým mágem Yardou Helešicem do nahrávacího studia za účelem spáchání našeho novýho CD. Pracujeme až se z nás kouří! A hned jsme měli ve studiu milou návštěvu v podobě Jirky Krampola. Pořídili jsme pár foteček. Omlouváme se za kvalitu, páč jsme si nevzali s sebou nějakej pořádnej fotoaparát ... Fotky jen z mobilu, ale řekli jsme si, že "lepší něco než nic"! :-)


Koncert ve Staňkově

28.04.2011

StaňkovVážení megaultrafans a milovníci našich cirkusových vystoupení! Máme za sebou první letošní koncert ve Staňkově a děkujeme převelice za superbombastickou atmosféru a nabitej sál! Do fotogalerie jsme naládovali pár fotek ze Staňkova, tak koukněte. Hodit oko můžete i na fotky z březnový zkoušky našich Smraďochů u Upíra. To abyste viděli, že jsme se celou zimu neflákali, ale dřeli od nevidim do nevidim, abysme to naše vystoupení pěkně vypilovali k dokonalosti!


Seriál Ulice - Velikonoční díl s Masáky

20.04.2011

Ulice"Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy." Velevážení, takhle nějak zní motto nováckého seriálu Ulice. A konečně je to tady! Určitě vám neuniklo, že se Bára s Ondřejem na Velikonoce vezmou, ale bude to pěkně zamotanej díl :) Chcete ho rozmotat? Sledujte všichnííí na Velikonoční pondělí "TéVé" Nova, pač vypukne v Ulici svatební mejdan roku s kapelou Masáci v čele s Flaksou, Karbošem, Řízkem a Ovarem! Rekapitulace: Kdy? 25.4.2011. Kde? TV Nova. V kolik? v 18:25 hodin. Nenechte se rušit, pěknou zábavu!


Trika & mikiny "Buccaneer"

12.04.2011

trika_mikinyJe libo mikinku nebo tričko? Žádnej problém! Všichni příznivci Vládi Šafránka, oblečte se do novejch hadříků a nakupujte v sekci "shop" úplně čerstvou kolekci k Šafrdově sólovce "Buccaneer". Komu by to nebylo jasný, tak zbrusu nový tričko najdete v shopu v kategorii "trička" a mikinu s kapucí v kategorii "mikiny", páč všechno bejt nahoře nemůže :-) No a kdybyste chtěli na "bukanýrovský" motivy hodit oko důkladnějc, abyste neměli pocit, že kupujete zajíce v pytli, prohlídněte si kolekci "Buccaneer" v naší "fotogalerii". Tááááákže nákupu zdar!


Prodejní místa CD "Buccaneer"

01.04.2011

prodejMilí megafans, ultrafans nebo megaultrafans! Od úterý 5.4.2011 si můžete koupit Vládi cédo v kamenných obchodech. A kde? Seznam prodejen se dozvíte kliknutím na tento odkaz nebo v sekci "shop" v levým sloupci. Jasně, že seznam prodejních míst budeme aktualizovat. Tak to pěkně zkoukněte, ať víte, kam pro Buccaneera naběhnout :-) Pro nevěřící "Tomáše": To není apríl, to je fakt!


Vláďa v Rocktime

31.03.2011

RocktimeVážení přátelé ... ano! Je to tady! Jelikož reklamy v médiích není nikdy dost, naskočil náš zrzounek Vládík do toho pěknýho fára s osobním řidičem a nabral směr Plzeň. V Českém rozhlasu spáchal rozhovor ke svý nový placce "Buccaneer" v pořadu Rocktime, kterej moderuje redaktor časopisu Spark David Havlena. V neděli 3.4.2011 večer si nalaďte dráty a poslouchejte, pač s Davidem se kecá skvěle. Pokud někomu do Plzně rááádiové vlny nedosáhnou, pusťte si to online na webu ČRo Plzeň. Nenechte se ochudit o nevšední kultůůůůrní zážitek, protože se bude taky soutěžit - a nejen o "Buccaneera" :-) Start ve 22.00 hodin!

fároMno  a kdyby někdo z vás nevěděl, o jakým fáru to tady mluvíme, tak zveřejňujeme fotku. Pokud tohle auto někde potkáte, s největší pravděpodobností kolem vás právě profrčel Vládínek. Šafrda se totiž rozhodl, že "Star" se sluší vozit a tak si pořídil luxusní fáro i s kamarádem řidičem! Ještě, že nemá hvězdný manýry! ... zatím :-D


Buccaneer spatřil světlo světa!

18.03.2011

BuccaneerDrazí kamarádi, přátelé a především fanoušci našeho Vládíka! S radostí vám oznamujeme, že se dnes 18.3.2011 ve 14.00 hod. narodil "Buccaneer" Vládi Šafránka. Jelikož se sluší každý novorozeně pořádně zapít, aby se mu dobře na tomhle světě dařilo, věříme, že nám s tím pomůžete! :-) Zbrusu nový sólový cédéčko objednávejte přes náš Walda Gang shop. Šafrdovi gratulujeme a pro vás ještě jedna potěšující zpráva - během příštího týdne můžete zruinovat svý bankovní konto, jelikož k novýmu CD budou trička a mikiny s motivem "Buccaneer". Užívejte si při poslechu a těšte se na nový ohozy! Váš Walda Gang v čele se Šafrdou ...


Seriál Ulice - imaginární kapela Masák

17.03.2011

MasáciNazdááár! Všichni Šafrdovy megaultrafans už zajisté postřehli Vláďův héreckej výkon v roli kapelníka Flaksy v nováckým seriálu "Ulice". Doteď to připomínalo seriál "Colombo", kde poručík v ošuntělým baloňáku pořád jen mluvil o "svý ženě" a po paní Colombový ani vidu, ani slechu. V seriálu Ulice si kapelník Flaksa konečně přivede svojí kapelu Masák na pořádnej mejdan! Co se bude vlastně dít, si přečtěte v článku z Blesku, kterej najdete na našem webu v sekci "tisk" - první článek vlevo nahoře v našich "bulvárovinách" - stačí na článek klinout a zvětší se, abyste nemuseli doma hledat lupu :-) Každopádně tenhle díl vysílá TV Nova na Velikonoční pondělí (25.4.), takže v 18:30 hod. zmáčněte gombík na vašem dálkovým ovladači od televízoru, ať o tu srandu nepřijdete, protože imaginární kapela Masák ve složení Karboš (Noid), Řízek (Kamil Střihavka), Flaksa (Vláďa Šafránek) a Ovar (Vilda Čok) stojí rozhodně za to!


Buccaneer je na spadnutí!

13.03.2011

CDTak už se to lisuje! V pátek jsme dali do výroby Buccaneera Šafrdu a tím pádem se mílovými kroky blíží den, kdy vložíte tohle suprový cédéčko do svýho přehrávacího přístroje, otočíte volume doprava, zboříte celej barák, vysklíte okna a případně na*erete sousedy pořádným randálem. Tohle cédéčko si totiž zaslouží pěkně "ohulit", proto dororučujeme pouštět mimo noční klid, aby na vás někdo nepřivolal "strážce pořádku"!


Vláďa - promo fotky 2010

06.03.2011

promoNechali jsme toho našeho zrzavýho kocoura nafotit od profíka Jakuba Ludvíka. Celkem pěkně mu to pózování před fotoaparátem šlo, takže teď vlastně nevíme, jestli chce bejt Vládík radši: za a) model, za b) hérec z Prahy nebo za c) zpěvák Walda Gangu. Jelikož je ale naprosto jasný, že by bez našich úžasnejch "maličkostí" dlouho nevydržel a brzo by se mu zastesklo po báječných cirkusových vystoupeních Gangu, je správná odpověď za "cé". Podívejte se do sekce "fotogalerie", jak dopadly fotky našeho waldagangovskýho frontmana Šafrdy. Info pro ženský, kdyby se moc u těch fotek rozvášnily - Vláďův telefon nerozdáváme! Přejeme krásný pokoukáníčko :-)


Buccaneer - Vláďa Šafránek

03.03.2011

obal CDVážení přátelé, to se takhle Šafrda jednou ráno probudil a řekl si, že život je změna :-) ... a na poslední chvíli změnil název svýho sólovýho "cédé" z Pirates na BUCCANEER. Všichni Pepíci mají dvojnásobnej důvod k oslavě, jelikož placka vychází 19.3. na Josefa! Ke koupi bude v našem waldagangovským shopu na webu i na koncertech a nedočkavci se zatím můžou kochat titulkou obalu :-)


Jezdi s logem Walda Gang na SPZ

02.03.2011

SPZJsme si tak říkali, že po novým roce se zvedl nejen letopočet z 2010 na 2011, ale taky se určitě zvedly vaše vejplaty :-)) Takže kdybyste nevěděli, co s těma prachama dělat, pořídili jsme vám pěkný podložky pod SPZ s logem Walda Gangu. Objednávejte v našem oficiálním shopu - dole v kategorii "ostatní". Tímto vám děkujeme za šíření reklamy, který není nikdy dost! :-)


Koncerty 2011

20.02.2011

koncertyNaši milí megaultrafans, dočkali jste se! Tady na našem waldagangovským webu jsou v sekci "koncerty" zveřejněna naše zábavná cirkusová vystoupení na letošní rok. Je jasný jak facka, že celoročně sekci "koncerty" aktualizujeme, když nějakej koncert přibyde, proto sem nakukujte průběžně! :-) A teď uchopte do ruky své kalendáře, diáře, deníčky apod., k tomu nějakou tu psací potřebu, a pečlivě si zaznamenejte, kam za námi přijedete, protože se už po tý dlouhý pauze na vás těšíme jak malí smradi! :-)


Chcete znát název Vládíkovy sólovky?

15.02.2011

Vláďa & OlgaV tom případě čtěte dál ... Dohodli a rozhodli jsme se, že vám poodhalíme zase kousek z připravovanýho "cédé" našeho ptáčka zpěváčka a na vědomost celý široký veřejnosti dáváme název Šafrdovy sólovky, kterej zní "PIRATES"! Pro všechny romantický duše má Vláďa ještě jednu prima zprávu a to, že na CD nazpíval duet s Olgou Lounovou "Já vím, že Ty víš". Přátelé, věřte, že to je moc pěknej "oplodňováček", tak se na něj těšte!


Walda Gang míří do studia

02.02.2011

CD WGVyslechněte hlášení místního rozhlasu! Na vědomí se dává všem našim superkamarádům, megapřátelům a ultrafans, že naše cirkusové seskupení nastupuje do nahrávacího studia za účelem zvěčnění našeho pěveckého a muzikantského umění na dalším CD. Šafrdova sólovka bude co nevidět na světě, tak jsme to pojali tak, že to vezmeme z jedný vody načisto, aby Vláďa nevyšel z vysoce nasazenýho pracovního tempa :-) Jo! ... a držte nám pěsti, ať se tam všichni na tu malou kulatou placku vejdeme, pač nás je celej "gang" :-))


Vláďova sólovka

25.01.2011

sólovkaOznamujeme všem, že už ani nevíme, jak vypadá Šafrda. Nikdo z nás si nepamatuje, kdy jsme ho viděli naposled. Je totiž pořád zavřenej v nahrávacím studiu Dana Landy, kde pilně pracuje s Martinem Volákem na svým novým sólovým "cédé". Chcete vědět, jak se bude nová placka jmenovat? Nebuďte zvědavý nebo budete brzo starý :-) Zatím je to totiž tajemstvííí!


Šafrda hvězda ULICE

15.01.2011

UliceHaló haló! Vážení přátelé a je to tady! Náš Vládík se v době nekoncertování začal nudit a tak se rozhodl, že se z něj stane seriálová megastar! Pro všechny Šafrdovy fandy a příznivce seriálu Ulice na TV Nova máme skvělou zprávu: v úterý 18.1.2011 a ve středu 19.1.2011 můžete Vláďu vidět v prvních dvou dílech. Start je v 18:30 hodin!

"Pepanova kariéra textaře skupiny Masák vypadá slibně. Dle Otíka z Pepana padají perly a uznání se novopečený umělec dočká i od samotného kapelníka. Pepan už vidí, jak tisíce lidí zpívají jeho texty."

Kdopak asi bude hrát kapelníka? Vláďovi holt jedna kapela nestačí, tak si pořídil ještě další - seriálovou :-)


Žebřík 2010

06.01.2011

ŽebříkDrazí přátelé, kdybyste se čistě teoreticky nudili, tak prakticky můžete vykonat dobrej skutek a zcela dobrovolně nás podpořit v hudební anketě "Žebřík 2010". První (hlasovací) kolo běží od 1. do 31. ledna 2011. Druhý (nominační) kolo od 1. do 28. února 2011. Výsledky  vyhlásí 4. března 2011 ve 20:00 hodd. v DK Inwest Plzeň Tomáš Hanák s Klárou Vytiskovou, pač budou slavnostní večer moderovat a vy se na to můžete juknout 14. března 2011 na ČT1. Jak na to najdete v Pravidlech soutěže - buď nažhavíte mobil a pošlete sms nebo se hlasuje přes hlasovací formulář. A pozor! Nejen, že můžeme díky vám vyhrát my, ale taky vy, jelikož se bude losovat o hodnotný ceny. Takže děkujeme a heslo zní "Hlasuj a vyhraj!" :-)


PF 2011

24.12.2010

PF‎"Vánoce, vánoce přicházejí, zpívejte přátelé ..." i v dalším roce zpívejte s námi! Všem fanouškům naší zábavný cirkusový partičky děkujeme za přízeň a přejeme super bombastický Vánoce s hromadou dárků pod stromkem, do roku 2011 pořád skvělou náladu, těžkou pohodu, neopouštějící optimismus, nezlomný zdraví, hromady prachů, kupu splněných snů a lásky tolik, kolik si jen přejete a unesete. Těšíme se na vás na koncertech v dalším roce! Váš Walda Gang


Hvězda

18.12.2010

HvězdaKamarádi a fandové, ultra mega bleskovou rychlostí se blíží konec roku a než vám popřejeme do dalšího roku takový ty běžný věci jako je skvělá nálada, neopouštějící optimismus, nezlomný zdraví, hromady prachů a tak dál, rozhodl se Vládík, že vám zkrátí trochu ten předvánoční čas a zalovil ve svým archívu. A věřte nevěřte, vylovil pro vás "Hvězdu". Tenhle príma song asi před 5-ti lety Šafrda nazpíval se svojí dcerou Kamčou společně s Lubošem Galuškou z HeWeRu a jeho dcerou Lindou. Tááákže je tu "Hvězda" pro vás, přejeme pěknej a ničím nerušenej poslech ;-)


Šafrda na rádiu EGRENSIS

03.12.2010

EgrensisAhoj ahoj... Pokud chcete slyšet pořádnou show v podání moderátora Martina Švejdy s naším šoumenem Vláďou Šafránkem, pusťe si v pondělí 13. prosince 2010 od 6.00 hod. do 10.00 hod. chebské rádio EGRENSIS. Vysílá se taky živě přes internet! Stačí kliknout v odkazu na "poslouchat on-line" a je to hotový! Takže ... "ladil Béda ladil drát, až byl žhavý akorát" :-)


Český slavík 2010 aneb jak to dopadlo

29.11.2010

slavíkVeledrazí a velevážení! Je to za námi. Pro letošek nám z Čech ulítli slavíci do Madridu a my chceme vám všem mnohokráte poděkovat za to, že jste vzali do ruky svoje mobily nebo myši od PC a poslali vaše cenné hlasy jak Walda Gangu, tak Šafrdovi. Díky vaší přízni jsme zase o kousek postoupili dopředu.  V kategorii "skupina" se Walda Gang dostal na 71. místo z loňského 76. místa. Ovšem Šafrda si skočil rovnou o 61 příček výš! Prostě adept na skokana roku :-) V kategorii "zpěvák" získal Vláďa Šafránek 106. místo z loňského 167. místa. A protože na tom máte hlavní zásluhu vy, ještě jednou díky a příští rok žhavte ty svý mobily zas o něco víc, ať to konečně vyhrajeme! :-)


Petr a Pavel

11.11.2010

Petr a PavelHele, fakt jsme se nespletli ... Víme, že dneska je v kalendáři jméno "Martin" a né "Petr a Pavel". Ale když už jsme začali s tím představováním nových (novějších) členů kapely, tak jsme před časem vyhlásili konkurz na nový kytaristy a pořídili si rovnou dva pěkný a šikovný mlaďase, aby se holky nemusely prát o charismatickýho Šafrdu, že jo ... Představme si, pro holky koukatelný a pro chlapy poslouchatelný, kluky kytaristy. Prvním z nich je Petr a něco o jeho maličkosti si přečtěte v sekci "kapela". Ve stejný sekci se dozvíte taky něco o nejmladším členovi Walda Gandu Pavlovi. Přejeme nám i vám, aby našim novým hochům jezdily parádně prsty po strunách a skvěle jim to brnkalo!


Václav Upír Krejčí

09.11.2010

upírPřátelé stejné krevní skupiny jako jsme my, už nějakej ten tejden máme v našem Gangu další posilu! Jelikož každej správnej a slavnej cirkus má svýho klauna, ne jinak je tomu i u nás. Naše cirkusová vystoupení doprovází klaun nejpovolanější, nejúžasnější a v Český republice zajisté nejznámější! A nejen v Čechách! Jeho jméno jest Václav Upír Krejčí a je na čase Upírka trošku představit (i když nejspíš zbytečně - kdo by ho v týhle Zemi neznal). V sekci "kapela" si o Upírovi přečtěte co vám je libo...

více


Walda Gang na Facebooku

30.10.2010

WG_FBNaši vážení supermegaultrafans ... Rozjeli jsme to ve velkém! "Fejsbůková" doba si žádá své, kdo nefrčí na Facebooku, jakoby nebyl :) A tak jsme se rozhodli založit vlastní oficiální profil našeho Gangu. Mějte se tu jak nejlíp dovedete a komunikujte s námi. My se pokusíme o totéž :-)

Ále! Oficiální stránky kapely jsou přece jen oficiální stránky, takže věci se budou dít i tady na našem webu. Proto i nadále při sjíždění internetu zavítejte sem k nám! Váš Walda Gang


Šafrda hostem na křtu CD Miloše Dodo Doležala

28.10.2010

DodoVážení, tentokráte tady máme něco hlavně pro metloše neboli pro příznivce superbombastický rockový muziky. Pátej listopadovej den tohohle roku křtí kytarovej mág Miloš DODO Doležal svoje nový CD "DESPEKT" v pražským klubu Hard Rock Cafe na Staromáku. Vypukne to ve 20.00 hodin a Vláďa Šafránek, si coby Milošův host, zazpívá "Já chci se ptát těch králů". Tudíž zvedněte svoje zadky z hospodských židlí nebo domácích gaučů a doražte v hojným počtu. Vstup na tuhle akci je navíc zdarma, jelikož se párty koná pod záštitou časopisu Rock & Pop. Jste srdečně zváni!!!

A kdyby jste se třeba nudili, prohlídněte si Dodovy oficiální webovky ;-)

Walda Gang na vánočním mejdanu Michala Davida v Lucerně!

24.10.2010

michal davidNaši drazí příznivci, protože čas letí jako bláznivý a nechytíme ho ani my, ani vy, za dva měsíce na den přesně tu máme zase Štědrej den. Dostalo se nám pocty předvést náš cirkus na Vánočním koncertě bezesporu nejpopulárnějšího hitmakera současnosti Michala Davida.

Jelikož milujeme narvaný sály a tisíce (nebo ještě líp desetitisíce) fanoušků pod pódiem, těšíme se jak malý smradi už teď! Vypukne to 22. prosince 2010 v 19.00 hodin ve Velkém sálu Lucerny a možná přijde i Walda, možná Upír Krejčí (to zatím nikdo neví), ááále stoprocentně vystoupí jako další hosté Monika Absolonová a Dan Hůlka. 

více


Český slavík 2010

10.10.2010

Český slavíkČusbus všichni naši blízcí a všichni naši superfans! Jak jste si jistě všimli, tenhle týden začalo hlasování do naší oblíbené ankety nesoucí název Český slavík 2010. Milujete-li naše cirkusová vystoupení a zachováváte-li nám přízeň, můžete pro nás hlasovat takhle:

anebo takhle:
  • odesláním sms
  • pro Walda Gang ve tvaru SLAVICI 9 WALDA GANG na telefonní číslo 900 06 06
  • pro Vláďu ve tvaru SLAVIK 9 SAFRANEK VLADIMIR na telefonní číslo 900 06 06

    více


Vážení přátelé,kamarádi,ultrafans a megafans -po krátkém půlročním odmlčení jsme opět zde, abychom zahřáli Vaše srdce v plné síle,nadčení a překvapení.Můžete tradičně shlédnout jedno z našich cirkusových vystoupení někde po celé vlasti České-, těšíme se na setkání s Vámi - opravdu věřte o překvapení není nouze.Odpočatý a vyválený jsme dostatečně, na prdelích máme mozoly od těch nepohodlnejch sedaček našich mercedesů takže račte vstoupit právě ZAČÍNÁME

Sezona 2010 se JEDE !!!

po páteční akci v Bezně je rozhodnuto.Po brutálních personálních změnách,řešení zdravotních průšvihů a  kdoví ještě čeho je rozhodnuto-JEDEM.Termíny jsou tímto do konce prázdnin uzavřeny, takže volné termíny jsou od toho aby zůstaly volné a ne aby jsme si z muziky udělali pakárnu.Zachovejte přízeň a TĚŠÍME SE NA VÁS !!!

hledáme KYTARISTU

Rozhodli jsme se rozšířit naší kytarovou sekci o jednu kytaru.Takže všichni kluci co do toho třískaj a splňují níže uvedené podmínky ať pošlou na  burt@waldagang.cz  foto a stručné CV -ať je na co koukat ,ať  je co poslouchat  -věk do 30 let    -pozitivní myšlení   -zdravý exhibicionismus

uzávěrka konec března


Svařák Vánoční

18.12.2009 

Poslechněte si Svařák Vánoční

Jestliže slavíme Vánoce jako zázrak zrození, tak tuto nahrávku jako zázrak můžeme považovat také. A to proto, že jsme ji vytvořili jako nejlínější kapela na světě, kde je jakákoliv snaha o jakoukoliv tvorbu okamžitě zamítnuta zbylým kolektivem členů souboru a to většinou v samém zárodku. Snad jen pod tíhou tlaku přání našich fanoušků o vydání nového CD jsme nahráli tuto píseň, kterou jsme oblékli do vánočního kabátu, čímž jsme jí dali jepičí život, jenž nemá šanci přežít Nový rok. Nahrávku bereme jako průzkum postoje rádií k naší hudbě a hlavně k novému CD, které budeme tvořit letos v zimě a které na jaře musí vyjít. A slibujeme, že to nedopadne jako vloni, kdy jsme místo do studia v klidu odjeli na hory. Ale hlavně si přejeme, aby Vám Svařák Vánoční co nejvíce zpříjemnil Váš předvánoční a vánoční čas.


Tribute to Aleš Brichta 50

17.12.2009 

AB 50Poslechněte si Výlet do bájí v úpravě Walda Gangu

Byli jsme vyzváni producentem Jardou Topercerem k účasti na výše jmenovaném CD a zde je na něj náš názor:
Vztah k Brichtovi máme vcelku pozitivní, spíš jde o to jaký vztah má on k nám. V posledních letech se vídáme na akcích poměrně často, ale je tak nalitej, že o nás  vůbec nemůže vědět, natož na nás mít nějaký názor. Takže za tyto jeho výkony k  němu chováme vlastně obdiv.
A to, že mu můžeme zprznit jeden flák a tím možná celé CD, bereme jako pomstu za to, že nás nepozval na narozeniny.


Sitcom- Walda Go To Hollywood

 Aby jsme si dokázali ,jak jsme všestraná kapela ,tak jsme se rozhodli vytvořit konkurenci všem Růžovkám a podobným laciným seriálům a natočit vlastní sitcom.Pod režijním vedením Michaela Vrtulníka Viktoříka(taktéž námět a scénář) se někteří členové souboru nacpali před kameru a zcela bez zábran předvadli to co předvedli.Po vychladlém nadšení zjišťujeme ,že bude lepší když zůstanem u třískání do kytar.    Ale nikdy neříkej nikdy. 


díky za poselství dalším generacím

24.11. Ač vědom si jasného zákazu našeho managementu, děkovat a chválit se mezi sebou,dovoluji si i  za cenu tvrdých sankcí poděkovat Milanu Sekretáři za detailní ,až vyčerpávající popis Naší Kosovské mise .Tuto zprávu bych svou závažností přiřadil k poselstvím dalším generacím. Buřt

Základní INFO Milana Sekretáře

- jelikož jsem stejně jakožto 90%kapely línej jak veš, tak dopisuji zážitky z Kosova s tříneďelním zpožděním.O Šafrdovi-Ládík bere jakési léky a je s podivem jak s nemocí bojuje,neztrácí svůj osobitý humor- na podium řádí jak zamlada pravdou je že z placu sleze hotovej,ale když vidím jeho optimizmus věřím že se brzo vyléčí ,a přez zimu kdy se budeme všichni konečně válet jak prasata na krmníku -ho dají doktoři dokupy.

více


Pozor na falešný Walda Gang-na Mělnickém vinobraní nehrajem

16.9.09  Na Mělnickém vinobraní opravdu nehrajem ,i když jsme všude prezentováni.Jde o Waldovu bokovku Waldemar Matuška revival,mezi promotéry přezdívaní: ŠMIDLIBOYS.Je to samozřejmě podraz na kapelu ,management ale hlavně na Naše FANS.Tímto  vyzíváme k aktivnímu bojkotu a to formou občanských nepokojů během vystoupení,které by mělo být doprovázeno házením rajčat a vajec.Jen díky velkorysosti managementu byla na poslední chvíli  stornována soutěž- TREF SI  SVÉHO WALDU !

jedeme do Kosova  27.-29.10. český contingent KFOR

 4.9.09  Ministerstvo obrany se rozhodlo,že Našim chlapcům ve zbrani ,tan státní svátek pěkně okoření a dvěma vojenskými speciály Nás ,jako Posly míru vysílá šířit radost a  štěstí.Tímto bylo zjištěno ,že v souboru je nadpoloviční většina štáckryplů neboli  modrých knížek,což ale bylo ministerstvu řádně oznámeno.Po konzultaci s managerem Kabátů (zhlédnutí pikantních foteček-Hurvajs na  tanku,Hurvajs pod tankem...),kteří tuto misi prodělali v loňském roce ,je fakt na co se těšit. 

hrajem se Status Quo - Liberec 2.11.09 -aneb jak na to !!!

27.8.09 - asi před 6 týdny nás kontaktoval management  námi Všemi milovanými - Status Quo,že hrají v ČR a my jsme byli vybráni do užšího výběru,ještě s několika kapelama,jako potencionální host,neboli předkapela.S tím ,že máme okamžitě dodat: webové stránky v angličtině,poslední CD,DVD s klipy,DVD s live a stručnou historii kapely v angličtině.Všech 28 managerů  souboru bylo okamžitě zaúkolováno, a ....protože každý spoléhal na toho druhého,za těch 6 týdnů nikdo nehnul ani prstem.No a dnes dorazila zpráva,že jsme byli vybráni !!!.

Rada začínajícím kapelám,které bombardují různé promotéry svými CD apod.:Vybodněte se na to ,ušetříte na poštovném a ono to funguje stejně všechnu jinak.???     MONTI   manager č.1  


Vlčí Hora Letnice 21.8.

27.8.2009

Tak Vás všechny zdravím, a podávám hlášení z povedeného cirkusového vystoupení- takže pěkně popořadě......Při mém pohledu na rozpis letošní LETNICE a zjištění že hrajeme v pátek od 17.30-- což je pěkná blbost vystupovat na akci tohoto druhu takhle brzo--jsem se rozhodl vzít managerskou práci do vlastních rukou a osobně jel v předstihu navštívit,, vlčí doupě".Dostalo se mě jak v tomto kraji bývá vřelého přijetí ,a při pohledu na stůl kde právě přistála-- litrovka nějaké pro mě neznámé vodky-- bylo jasné jak má mise začne...

více


Chat s kapelou Walda Gang!

23. 7. 2009 13:00 - 14:00

Když na pódium vtrhne v současné době nejslavnější dvojník legendy Waldemara Matušky zpěvák Vladimír Nerušil (63) s kapelou Walda Gang, je jasné, že o zábavu bude postaráno. Proslýchá se, že vidět jejich koncert naživo je nejenom „hustej mazec", ale hlavně nezapomenutelný zážitek. Unikát. Tahle punkrocková revivalová kapela, která se prezentuje nejenom rockově upravenými písněmi Waldemara Matušky, si jen tak vtrhla na českou scénu a nikoho už nenechala lhostejným.

více


Tak je náš páteční den D za náma no teda uf

Skusím ho tedy zhodnotit z pohledu Milana Sekretáře- předpokládám že Buřt se za kapelu ještě vyjádří.Jak myslíte že to dopadlo- ano uhodli jste --všichni tak jak se předpokládalo našrot co si nalhávat ,ale pomalu popořádku.Po poledním telefonátu Buřta ,že potřebuje odvézt našeho dvorního fotografa Jakuba Ludvíka jsem zjistil že s letošní dopravou cosi vázne, nicméně nakonec jako vždy se konal zázrak a naše osazenstvo čítající 90 kamarádú,kumpánů,managerů a techniků 30 vozidel včetně cateringového karavanu,polní kuchyně či stánku se suvenýry--se sešlo bez ůhony,zkrátka CIRKUS WG se vším všudy.

více


chatujte na super.cz-čtvrtek 23.7.  13-14hod

22.7.09 Zdá se ,že media pochopila,kdo je v tomhle státě nejlepší chatovací parta.Po nedávném úspěchu na chatu blesk.cz,kdy nažunkanej Sekretář bavil celou redakci Blesku a ti se s námi poté loučili jako se svými nejmilejšími  (i když trochu děsu tam bylo),si nás tentokrát pozval Super.cz..Vaše dotazy ne tělo čeká WG v sestavě Walda,Šafrda.Robert Rosenberg a Tleskač.


Leepa má dvojníka!

08.07.2009

Leepa má dvojníkaNejen Walda, ale i kytarista Leepa má svého dvojníka. Najdeš-li více než 10 rozdílů, vyhráváš společný víkend s Leepou.

Pro zvětšení klikni na obrázek.


ŹLUTÉ RŮŽE Z TEXASU

Kytarista Leepa se při nedělní procházce na Vyšehrad zastavil i u hrobu Waldemara Matušky.

Za sebe i celou kapelu položil na hrob čtyři žluté růže,jako projev úcty a respektu před zpěvákovým celoživotním dílem.


Chatujte!!!!

v pátek 26.6. od 11hod do 12hod na www.blesk.cz chatujte s WG.Walda,Šafrda,Sekretář a Buřt jsou připraveni  odpovídat na vaše dotazy.Tak se neptejte na žádný pitomosti.

Šafrda

Nechal jsem si udělat pearcing do obočí, Tleskač si nechal obarvit hlavu jsou z nás krásný klucí... a ještě jedna fotka...


info Buřt-skromnost musí stranou

10.6.09 Poté co jsem otevřel stránky našeho milovaného festu-Malá Skála ( www.benatskanoc.cz )a uviděl toho krásného člověka,pochopil jsem ,že je nejvyšší čas odložit přezdívku -Mistr skromnosti-.Škoda jen ,že jsem tam s nějakejma hudebníkama ,který jsem nikdy neviděl ani neslyšel.Taky tam ke mě mohli dát někoho známějšího ,abych tak nevyčníval-třeba Šafrdu nebo Sekretáře.

info Kulínský

7.6.09 ...dovoluji si předložit autentický přepis rozhovoru(spíš monologu) s fanouškem po koncertě v Klatovech:"No co vy jste za bandu dementů?? Kde jste se potkali?? V blázinci? V base? V bordelu? No ale dobrýýýý!!!

WG do filmu

poté co se náš song Chajda drnová objevil ve filmu i na soundracku Sněženky a Machři po 25 letech ,je tu další nabídka.Producent Jan Nejedlý(Snowborďáci,Experti,Prachy dělaj člověka...) si nás vybral do svého nového filmu Veni,vidi,vici ,kde si i zahrajem jako  kapela na jakémsi pofidérním mejdanu a v roli našeho managera bude Petr Novotný.Tentokrát s docela vtipnejma replikama na náš soubor.

21.05.návrat Milana Sekretáře

Hulligans a roudies pláčou štěstím a nadšením.Showman a buldozer dívčích srdcí Milan Sekretář,našimi slovenskými ultrafans řečený Milko,který z důvodů pracovního vytížení musel přerušit vystupování s WG se vrací na  podium .A to v nové roli a s novým kostýmem.Máte co jste chtěli !!!

Příspěvek Božský Vláďa Š.

Tentokrát jen v rychlosti pár slov, jelikož mám moc práce. V dubnu jsme věnovali dva víkendy práci ve studiu.... písničky se povedly a těší se na Vás. Vláďa Šafránek

 


příspěvek JiříK Stivín

29.4.Nálada je výborná, páč jsem ve skvělé formě.Po dnešní zkoušce a nových peckách(u kterých jsem měl pocit,že už jsem je někdy hrál...)je jasný ,že jsme tím nejlepším co v Čechách je.

neuvěřitelné - WalgaGang měl zkoušku

30.4.09

Po roce plánování,přemlouvání a vyhrožování jsme konečně domluvili zkoušku,na které jsme měli přidat do našeho play listu nové songy.Zkouška,ohlášena na 15 hod,ůspěšně začala v 16:30.Přehráli jsme si repertoár z loňského roku a některé písně nám připadali nové,protože většina z nás si je po zimní pauze už nepamatovala.Přesto se nám zdá,že některé písně jsme ještě nikdy nehráli a určitě budou překvapením letošní sezóny.Po 18-té hodině nás přepadla žízeň a šlo se k Tygrovi.   Ahoj,páru tam hoď!  Myšák

 


HRÁLI JSME PRO MISTRY

waldagang a mistři16.04.09 Jsme hráli Karlovarským hokejovým mistrům, na rozlučce se starou plech arénou. Nálada byla super a jelikož máme mezi hokejisty kumpány, umožnili nám vyfotit se s pohárem pro mistra České extraligy. Klikni na obrázek!

Tímto zdravíme všechny Karlovarské fanoušky a hokejistům přejeme mnoho úspěchu v další sezóně.


Vopičák 27.4. 2009

Ahoj všichni fans, ultra fans, no prostě všichni co nás máte rádi. Musím se Vám pochlubit, že jsme v minulém týdnu s parťákem ze "Smarďochů" Tomášem zvaným Kulinský oslavili v jeden den ( 23.4. 09 ) naše dvoje narozky. No a musím se přiznat, že jsme je zapili opravdu fest a teďko se už moc a moc budeme těšit na pravidelné hraní a nejvíc asi na akci 8.5. 09 do našeho rodného údolí města Poličky, kde hrajeme společně s Vítkovým kvartetem a místním úplně všeho revivalem Motorest Bandem.

Takže cus bus, autobus anebo koloběžka, vždy Váš Vopka


příspěvek Kulínský

24.4.09 Vzhledem k nepublikovaným informacím mého příspěvku a vzhledem k již neskryté propuknuvší CENZUŘE,zahajuji protestní hladovku.O dalším vývoji Vás bude informovat Jablonecký Hrom.

příspěvek-Buřt, Pessach-2 dny před vyvedením Židů z Egypta   LP 2009

odebral jsem se do pouště ve Svaté zemi Izrael,kde pohroužen do meditací,hledaje podstatu bytí a Božích tónů
v dokonalé harmonii,setrvám k úplnému poznání sama sebe.

31.3.příspěvek Jiří K

Prosím všechny fanoušky WG :pište,volejte,mailujte o NOVĚ ALBUM!!!. Když Vás bude 10.000 snad se Náš božský management umoudří a určitě začnem natáčet.Váš bubeník JiříK.

Tleskač-zpráva ze zkoušky Smraďoch Singers

29.3.09

Tak jsem se dostal k infu a kdybych se nedostal tak bych byl bez druhyho honoráře a neměl bych na jetrnice a to by mě bylo smutno.Ve čtvrtek 26.3.jsme měli první zkoušku v Jablonci bez muzikantu jenom Smradoši a můžu řict sám za sebe,že po třech měsicich me chemické destrukce jsem myslel,že vypustím duši a to doslova a do písmene. Za ostatní psát nemůžu,protože mě to nepřísluší.Ale rychle a stručně .

a)Zkoušime novýho smraďocha když vydrží tak budete čumět.

za b) náš Vopičák se zbláznil.Za tři měsice všechno zapoměl a pořad do kola drmolil,že Polaci nosej zásadně silonovýy ponožky.

za c)Milda rikal,že hubne,ale sežral by na co přišel.Vzhledem k tomu,že na nic nepřišel ,tak kvičel jak raněna svině,že jsme svině a že ho chceme utejrat hlady.

za d)Kulda naštěsti si vzal dobrý antidepresiva, tak byl zrovna v klidu. Naštěstí na to všechno dohlížel náš milovanej Vláďa Šafrda.


Nazdar Walďáci.

29.3.09

Včera 28.3 jsem se narodil už po dvacátý-šestý a byl to mazec jako prase.Dostal jsem bezva striptérku, ale s Vámi se o ní nepodělim.Jinak doufám,že si trénujete Vaše hlasifky, poněvadž za pár desítek nocí vyrážíme k Vám.Mějte se skvěle a ,,páru tam hoď,,! !

Váš Myšák

 


Zdravím všechny fanoušky WaldaGangu!

 27.3.2009

 Po třech měsících totální přípravy na pódiovou šou jsem se konečně dostal k PC, a tak Vás s plnou parádou a s otevřeným srdcem můžu informovat o tom, že WaldaGang je připraven na skvělou letošní sezonu...

leden – nic moc se nedělo, ale já jsem neustále do svého hrdla rval ty nejčistější a nejtěžší noty jen proto, abych Vás ohromil svým šarmem a neustálým energetickým cítěním...hovno platný...pokuta!!!
únor - jak pravý české příslový..............nemrač se, nikdy nevíš kdo se zamiluje do tvého úsměvu... hovno platný...pokuta!!!
březen - za kamna...ledy se hnuly a WaldaGang od nuly s nožkama nahoře...zkouší a zkouší a zkouší co vydrží...hovno platný...pokuta!!!
duben - na letošní sezonu připravujeme rozšíření nejen našeho repertoáru, ale i obohacení e-shopu: mikiny, trička, kšiltovky, placky, nášivky, dámské kalhotky, tampony, špunty do uší, ponožky, klíčenky, zapalovače, atd.............................co se týče repertoáru věřte mi, že nové pecky Vás srazí na kolena!!!                                                                                
Váš božský VLÁĎA ŠAFRÁNEK

Vopičák

27.3. 09

Ahoj mazlíci, nedá mi Vás neinformovat o návštěvě dvou smraďochů Milivoje a Vopičáka na Metalmánii 2009 ve Zlíně.  Přijeli jsme až na Exodus, páč to byla největší pecka večera, moderní, údernej amreickej trash - móc pěkný. Po nich nastoupili Overkill s fantastickym Boby Blitzem za mikrákem, skvělej zvuk, dobrá nálada, nicméně to bylo  spíš one man show pana pěvce a chlapci se stylově zastavili cca pred 20 lety, ale jinak o.k. Závěrečné Soufly jsme plánovitě odpískali jelikož Max Cavalera je podle mě vyčichlej a unavenej maník, stará Sepultura to už asi nebude, no uvidíme, třeba nás překvapí. Na závěr snad jen to, že Jelínkova hruškovice v kombinaci s plzeňským pivem přímo na place byla téměř vražedná. Takže čus walďáci, mějte se fajn... Vopka


 příspěvek Tom Kulínský

V kapele zavládlo zděšení poté, co se členové.............ZBYTEK TEXTU CENZUROVÁN

i když byla přislíbena absolutní svoboda vyjadřování všem članům kapely bez rozdílu postavení,Kulínského blábol musel být cenzurován  -  MONTI manager č.1


KYTARISTA LEEPA SE STAL OBĚTÍ PODVODU!!!

26.3.2009

Kytarista Leepa poslal 5.000 Kč na pomoc jihoamerickým dětem, avšak jeho peníze zřejmě skončily v rukou nějakého VYPEČENÉHO podvodníka. Chceme touto cestou varovat všechny, kteří by chtěli finančně vypomoci jihoamerickým dětem, aby se raději spojili s ověřenými nadacemi, např. s herečkou Evou Holubovou.


Nové video

23.03.2009

Máme pro vás video z loňského plzeňského koncertu, tak si Svařák spolu s plnou sportovní halou užijte ještě jednou.


 Radio Regina

9.3.2009 

Včera večer na radiu Regina v Nočním proudu se host pořadu Wabi Daněk s moderátorem Zdeňkem Vrbou rozplývali nad Hudsonskými šífy a hlavně nad báječným pěveckým provedením.Proč ne?!!!


 Jiří K.Stivín

28.2.2009 

Poslední hraní s Gangem bylo na plese 6. února a další bude až na čarodejnice, tak nevím, nevím, jak tenhle absťák vydržím....To je furt samej jazz a blues, ale že bubeník potřebuje zlámat pár palic a rozsekat ňáký činely, na to se v zimě ohled nebere, ach jo... Už aby začala pořádná sezona!!!!

Mám novou čínu (činely Anatolian China boy ultimate), ulítne Vám hlava.


Vopičák

únor 2009

Ahoj všichni příznivci našeho šíleného bandu, s potěšením vám musím oznámit, že na našem webu se objevilo logo spřáteleného motorkářského gangu "Podluží Riders" z Tvrdonic u Břeclavi. Jsou to ostří hoši a pořádají skvělej motorkářskej sraz "Motohody 2009", kde Walda gang "zabéká" 4.7. 2009.  Takže moravskejm drsňákům přejeme ať jim to jezdí a těšíme se na Motohody do Tvrdonic. Vopičák (smraďoch singers).


Myšák

ůnor 2009

Milí zlatí kudrnatí! V sobotu jedu na super lyžovačku do Italských Alp. Takže kdo zaregistruje můj výskyt na zasněžených štítech v oblasti Monte Bondone (Vason), tak bude po zásluze potrestán exkluzivním dárkem. Tak se snažte bando líná!!!! Váš kytarista Myšák.


Leepa

leden 2009

Zpěvák Walda trpí vážnou psychickou poruchou a momentálně se léčí na klinice Dr.Chocholouška. Porucha se projevuje panickým strachem nedostatku peněz, zpěvák si své nemalé honoráře sám před sebou schovává a jelikož také trpí slabší sklerozou, tak schované peníze nemůže najít.Tak se né vlastní vinou dostává do platební neschopnosti, z čehož vyplívají další psychické poruchy. (Leepa)


BUDE INFO!!???

leden 2009

Vzhledem k tomu, že informovanost přes naše stránky ja bída a utrpení, všech našich 28 managerů zadalo všem členům WG povinnost pod těžkými finančními sankcemi minimálně  jednou za měsíc zveřejnit jakékoli INFO. Takže budem v očekávání.


HAPPY NEW YEAR

1.1.09

Díky moc za Vaše vánoční a novoroční přání a hlavně za Vaší báječnou podporu po celý loňský rok.

Takže všem fans a ultrafans vše nejlepší v roce 2009, hodně štěstí, zdraví a hlavně na sebe buďte hodní.


Válcujeme Eso

listopad 2009

Tuto sobotu, tj. 15.11., budem opět na 2. pozici v dětské hitparádě ESO, takže opět žádáme o Vaše hlasy. Když už jsme se s tím klipem tak párali, tak ať ho svět vidí.


Hlasujte do ESA!!!

25.10.2009

Alkobůh a Leoš Mareš vyslyšeli naše modlitby a nacpali nás do novácké hitparády Eso. Tak koukejte hlasovat, když jsme se stím klipem tak mazlili. Sms pošlete na 9060609 - eso10. Hlasování končí v neděli 26.10. v 16hod.

WG děkuje všem svým věrným ultrafans.


Nová videa

24.10.2009

Mrkněte na nová videa - z Óčka rozhovor z letošních čarodějnic a z ČT1 - Trapasy. Ale největší perly najdete na webu našeho Vámi všemi milovaného úchyláčka Roberta. Asi hodinový rozhovor Vládi Šafránka s účastí jisté pornohvězdy Jessici. Fakt síla. Na www.rosenbergtv.cz  v rohu - TV live - díl 5.


Nová nahrávka

Přívlastek nejlínější kapela na světě může dostat zase někdo jiný. A na vaše četné dotazy, kdy budou nové nahrávky odpovídáme - je to tady. Zkoušeli jsme udělat něco nového a vznikla skladba Bojovník, bohužel koncepčně nezapadá do našeho repertoáru, takže se na žádný CD ani koncert nikdy nedostane. Tak snad to dopadne příště. Máte v MP3.


Opět v hitparádě-tentokrát Kissradia

4.10.2009

Zdá se, že ledy se prolomily či konečně jim v rádiích došlo co je pravá kvalita.

Kissradia nás daly na playlist a do svých hitparád a právě se pohybujem na  předních místech, což bude pěknej průser, protože v tom fakt prsty nemáme, což nám stejně nikdo neuvěří.

Kdo by to chtěl podpořit tak na jejich webu: www.kissdelta.cz, www.kissjc.cz, www.kissproton.cz.


Waldova výzva-hlasujte do ČT

Moji milí,koukejte hlasovat na ČT za dílo ,ve kterém jsem vytvořil geniální roli.(předpokládám,že jste to všichni viděli)   postup- www.ceskatelevize.cz   - pořady A-Z  potom T a Trapasy....je tam 12 obrazků-kliknete na Hotel pohoda.    S díky Váš WALDA 

 


Walda na ČT v hlavní roli

v so 20.9. v 20hod si nenechte na ČT1 ujít pořad TRAPASY.Jsou to tři povídky ,něco jako kdysi Bakaláři a Walda dostal v jedné z nich hlavní roli.Vlastně hraje sám sebe.Tvůrci z jeho výkonu byli tak šokováni ,že si do studia pozvali celou kapelu a my tam pod taktovkou Pepy Vodníka Dvořáka předstírali brutální nářez.Nenechte si ujít.


ELDORADO NA RADIU ŠUMAVA

radio Šumava zařadilo Eldorado do své hitparády,za což jim velký dík a jelikož známe kvalitu naší produkce tak nás 1.místo vůbec nepřekvapuje.Kdo chce poslat hlas tak na  www.radiosumava.cz

 


SHOP NEFUNGUJE

velká omluva ,ale technika je proti nám.Ty nový webovky žádná výhra.Prostě SHOP nefunguje.Někomu to projde a někomu ne.Snížení zájmu shopu jsem přičítal tomu ,že s námi jezdí přes měsíc stánkař a vy si TO můžete koupit na koncertech ,ale vše je jinak.Webmastr slíbil, že objednávky  dohledá i kdyby měli být na Marsu .Ale kdyby jste to zkusili ještě jednou asi by to bylo nejlepší.A jelikož chápu Vaší nasranost- VŠEM prázdninovým objednávkám BONUS-Šafrdovo CD Verlyba ZDARMA....Buřt


NOVÉ STRÁNKY......heuréka

10.07.2008

Protože nás neustále jebete, jaký jsme vemena a že máme nefunkční webovky, tak jsme po tříměsíčních porodních bolestech přivedli na svět to, co máte právě před sebou. Na naší omluvu jen tolik, že stránky FANCLUBU na blogu dávaly skvělé info, ale origoš je origoš. Největší novinka je, že všichni členové kapely mají na web přístup a můžou své genialní myšlenky pouštět mezi Vás. To bude počteníčko.FACEBOOK

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

4.10.19 Pá - Lnáře
12.10.19 So - Milevsko
19.10.19 So - Práče u Znojma
25.10.19 Pá - Jindřichův Hradec
26.10.19 So - Kladno

 

 

 KONTAKT 

Pavel Pásek
e-mail: burt@waldagang.cz

Tel.:   602 326 326 

Zvuk/Technika
Martin Pošta

Tel.: +420 604235803

e-mail: martin.postak9238@gmail.com

E-shop
Jiří Cvrček

Tel.: +420 603 448 084
e-mail: 
info@waldagang.cz                          

Facebook

Eldorádo klip - chcete vidět více?

John Brown klip - chcete vidět více?

ESO - chcete vidět více?

 
 

OBJEDNÁVKA CD

cd Walda Gang

 

PARTNEŘI

Fárjů

Podluží Riders


total / online TOPlist © Walda Gang 2019